15
new stories - click to show

Taťána Valentová Nersesjan

Related to

Pochválit hejtmana Čunka? Nemám za co, říká lídryně ČSSD Sehnalová

21.September » iRegiony Impuls
Na kandidátce sociální demokracie pro říjnové krajské volby původně nebyla, na poslední chvíli ale nahradila v pozici lídryně krajskou zastupitelku Taťánu Valentovou Nersesjan. Kroměřížská lékařka a bývalá europoslankyně Olga Sehnalová přitom loni...

ANO ve Zlínském kraji mění lídra, náměstek hejtmana Sukop do voleb nejde

9.July » iRegiony Impuls
Do podzimních krajských voleb ve Zlínském kraji, v nichž bude obhajovat prvenství lidovecký hejtman Jiří Čunek, nakonec nepůjde jeho náměstek Jiří Sukop z ANO. Změnu na čele kandidátky udělala i ČSSD.

Nová nemocnice ve Zlíně může být ekonomickým hrobem kraje, tvrdí ČSSD

8.May » Zlin.cz
Stejně jako v prosinci stavbu podruhé podpořilo 23 zastupitelů z celkových 45, které krajské zastupitelstvo má. Pro projekt zvedli ruku koaliční lidovci, STAN, dva ze tří zastupitelů koaliční ODS, opoziční SPD a jeden opoziční zastupitel ČSSD.

ČSSD povede příští rok do krajských voleb Valentová Nersesjan

15.November » Zlin.cz
ZLÍN – Bývalá radní kraje Taťána Valentová Nersesjan bude jedničkou kandidátky ČSSD v krajských volbách v příštím roce. Rozhodla o tom konference, která také zvolila novým krajským předsedou místostarostu Bystřice pod Hostýnem Jiřího Otta, řekl se...
Tomáš Pajonk - Český politik a podnikatel

Tato informační stránka o Taťána Valentová Nersesjan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Taťána Valentová Nersesjan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes