Tomáš Pajonk Český politik a podnikatel

Related to

Nekonečný příběh o nemocnici: přerušení hlasování zastupitelé nečekali

18.June » Zlínský deník
Přehlídka ztraceného času. Tak hodnotí pondělní desetihodinové jednání 20. zastupitelstva nejen opozice, ale i část koaličních partnerů.

Napětí pokračuje, verdikt o nemocnici nepadl

Ani druhý pokus zastupitelstva hlasovat o výstavě nové nemocnice neprošel. Zastupitelé po desíti hodinách odhlasovali přerušení jednání a pokračování zastupitelstva přesunuli na pátek 21. června na osmou hodinu raní.

Projekt krajské nemocnice je rizikový, říká právnička Jana Zwyrtek Hamplová

„Zastupitelé jdou zvednutím ruky pro novou nemocnici do velkého rizika,“ uvedla právnička specializující se na oblast samosprávy Jana Zwyrtek Hamplová.

Spor o novou nemocnici ve Zlíně: nejasné jsou i posudky

10.June » Zlínský deník
Každý, kdo někdy postavil alespoň kozí chlívek, ví, že je lepší stavět než rekonstruovat, tvrdí hejtman. Posudky měly instruované zadání, říká opozice.

Projekt nemocnice má trhliny, tvrdí opozice

Hejtman nás dlouhé měsíce tahal za nos, tvrdí někteří zastupitelé. Nikdy nepřijmou jiný názor, říká hejtman.

Vrať dotace, Andreji!

6.June » Pravý prostor
TOMÁŠ PAJONK V posledních dnech rezonuje českým mediálním prostorem zpráva o tom, že bude muset Česká republika vracet až 450 milionů korun na dotacích. Důvodem je střet zájmů premiéra Andreje Babiše, který v auditu potvrzuje Evropská komise. To v...

EKONOMIKA: Vrať dotace, Andreji!

V posledních dnech rezonuje českým mediálním prostorem zpráva o tom, že bude muset Česká republika vracet až 450 milionů korun na dotacích.

Přehled českých politických stran: Svobodní, Liberland a Radostné Česko

22.May » EurActiv.cz
Svobodní jsou v Evropském parlamentu součástí frakce Evropa svobody a přímé demokracie. Ve volbách v roce 2014 získali 5,24 % hlasů a jeden mandát. Letos utvořili Svobodní koalici s Liberlandem a Radostným Českem.

Rath řádil na ČT: Na problém, který ohrožuje Evropu, EU kašle

15.May » EuroZprávy.cz
Stíhaný exposlanec David Rath byl hostem na ČT 24, kde se střetl s Pavlem Teličkou z hnutí Hlas. Tvrdí, že existují věci, které ohrožují Evropu, ale nikdo je neřeší.

David Rath ztropil na ČT scénu: Na problém, který ohrožuje Evropu, EU kašle

15.May » EuroZprávy.cz
Stíhaný exposlanec David Rath byl hostem na ČT 24, kde se střetl s Pavlem Teličkou z hnutí Hlas. Tvrdí, že existují věci, které ohrožují Evropu, ale nikdo je neřeší.

Pajonk: Špidlův sen se nenaplnil.

6.May » Svobodní
Je kampaň, což je období, kdy musím pracovat o víkendu, abych se přes týden mohl věnovat Svobodným. Na Facebooku jsme zveřejnili graf, ve kterém dáváme do kontrastu slova Vladimíra Špidly, kterak po vstupu do EU po pár letech doženeme platy západn...

Tato informační stránka o Tomáš Pajonk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Pajonk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes