15
new stories - click to show

Jiří Sukop

Related to

Politická kariéra exnáměstka Sukopa končí, odešel z radnice i z ANO

19.October » iRegiony Impuls
Čtyři roky působil na kraji jako ekonomický náměstek hejtmana a loni měl Jiří Sukop vést hnutí ANO do krajských voleb, z této pozice ale nakonec z osobních důvodů ustoupil. Nahradil jej Radim Holiš, který se pak stal novým hejtmanem.

Třetí volby, třetí výhra. Nejsem superlídr, říká Holiš. Míří na hejtmana

5.October » iRegiony Impuls
Když v roce 2014 vedl kandidátku ANO v komunálních volbách v Rožnově pod Radhoštěm, byl politickým nováčkem. Přesto vyhrál a čtyři roky poté svoji pozici obhájil. Letos se příběh Radima Holiše opakuje. S prací v krajském zastupitelstvu nemá žádnou z…

Bourání nemocnice ve Zlíně nedává smysl, tvrdí krajský lídr hnutí ANO

30.September » iDNES.cz
Šest let dělá starostu Rožnova pod Radhoštěm, nyní chce usilovat o křeslo hejtmana Zlínského kraje. Původně měl být přitom Radim Holiš ve volbách až dvojkou hnutí ANO. Když ale začátkem července odstoupil z kandidátky ekonomický náměstek hejtmana Ji…

ANO ve Zlínském kraji mění lídra, náměstek hejtmana Sukop do voleb nejde

9.July » iRegiony Impuls
Do podzimních krajských voleb ve Zlínském kraji, v nichž bude obhajovat prvenství lidovecký hejtman Jiří Čunek, nakonec nepůjde jeho náměstek Jiří Sukop z ANO. Změnu na čele kandidátky udělala i ČSSD.

Krajské volby budou referendem o nové zlínské nemocnici, strany mají lídry

12.June » iDNES.cz
Ještě nikdy v historii nedoprovázelo krajské volby ve Zlínském kraji tak silné téma jako letos. Je jím nová krajská nemocnice, kterou prosazuje lidovecký hejtman Jiří Čunek. Strany a hnutí už také mají pro podzimní volby své lídry.

Ing. Jiří Sukop

Závěrečný účet Zlínského kraje za rok 2019 projednali krajští radní a doporučili krajskému zastupitelstvu jeho schválení. Vyplývá z něj, že v loňském roce dosáhnul Zlínský kraj přebytku hospodaření.

ANO sází pro krajské volby i na poslance. Kumulace funkcí už nevadí

19.May » Seznam Zprávy
V hnutí ANO jsou víceméně známa jména lidí, kteří budou na kandidátkách v podzimních volbách. Minimálně ve dvou krajích se kvůli tomu spolustraníci ještě přou.

Znovu o krajské nemocnici: jak budou zastupitelé hlasovat?

Potřetí budou v pondělí zastupitelé Zlínského kraje rozhodovat o tom, zda ve Zlíně – Malenovicích vyroste nová krajská nemocnice za osm miliard korun.

Zlínský kraj chce stavět novou nemocnici na etapy, bude o ní znovu hlasovat

22.April » iRegiony Impuls
Zastupitelé Zlínského kraje se vrátí k diskusi o stavbě nové nemocnice ve Zlíně-Malenovicích. Jednání, na kterém se bude znovu hlasovat o plánované osmimiliardové investici, by se mělo uskutečnit ve zlínském Kongresovém centru.

Pandemií ztrácí Zlínský kraj půl milionu denně, investice omezovat nechce

20.April » iRegiony Impuls
Radní Zlínského kraje schválili nové opravy škol za 30 milionů korun. Ani vzhledem ke sníženým příjmům v dopravě a nemocnicích nechce hejtman plánované investice omezovat. Opozice chce znát dopady na rozpočet.

Jiří Sukop: Za poslední tři roky jsme snížili zadluženost kraje o půl miliardy

9.March » Zlin.cz
Pane náměstku, kraj bude letos hospodařit s téměř 15miliardovým rozpočtem. Kam budou tyto prostředky především směřovat? Výdaje Zlínského kraje pro letošní rok plánujeme ve výši 14,5 miliardy korun.

Jiří Sukop: Za tři roky jsme snížili zadluženost kraje o půl miliardy

2.March » prvnizpravy.cz
Na to, kam bude letos ve Zlínském kraji směřovat nejvíce peněz, které významné investiční akce se zde budou realizovat, i jak se daří snižovat celkovou zadluženost kraje, odpovídá v rozhovoru statutární náměstek hejtmana Jiří Sukop.
Tomáš Pajonk - Český politik a podnikatel

Tato informační stránka o Jiří Sukop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Sukop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes