15
new stories - click to show

Olga Neuwirth

Related to

Nemyslet, jen poslouchat. Hrůša s Berlínskými filharmoniky řídil světovou premiéru

12.September » Bleskově.cz
Skladatelka Olga Neuwirth to posluchači neulehčuje. Napoprvé je nejlepší na sebe spleť hudebních myšlenek obalenou významy prostě nechat působit.

Ostravské dny startují za pár dní

9.August » Full Moon Zine
Budete mít možnost setkat s velkými orchestrálními skladbami, sborovou, komorní a elektronickou hudbou, site-specific performancemi nebo díly hnutí Fluxus.

Ostravské jedenácté bienále plné hudby

6.August » Divadelní noviny
Do Ostravy se sjede na dvě stovky hudebníků. Podílet se budou na jednom z největších festivalů, který je zaměřen na otázky, problémy a koncepty soudobé tvorby. Jak přemýšlejí o hudbě mladí skladatelé z Evropy, Ameriky nebo Asie?

Provokuje představivost. Na Pražské jaro přijede skladatelka s prestižním prvenstvím

17.November » Aktuálně.cz
Festival bude příští rok hostit Olgu Neuwirth, od které jako první skladatelky objednala dílo Vídeňská státní opera.

Rezidenční skladatelkou Prague Offspring bude Olga Neuwirth. Dostala prestižní objednávku z Vídně, spolupracuje s Nobelistkou

11.November » Kultura.iHNed.cz
Pokud má člověk na koncertě zničehonic pocit, že se ocitl v kině, dost možná právě poslouchá skladbu Olgy Neuwirth. Její hudba modeluje atmosféru tak přesvědčivě, jako by se měnila na obrazy, a neohlíží se na použité prostředky. Festival Pražské...

Křupavé a zlobivé Pražské jaro. Má vlast s Berlíňany, maratón nové hudby

10.November » iDNES.cz
Zatímco letošní ročník byl jen virtuální, program na rok 2021 už má Pražské jaro připraven v obvyklé podobě. Zahájí ho Rundfunk-Sinfonieorchester Berlin, přijedou i další špičková tělesa.

Nová sezona Berlínských filharmoniků přinese hudbu...

Berlínští filharmonici v nadcházející sezoně odehrají celkem 116 symfonických koncertů a jedenáct oper. Orchestr se...

(VIDEO) Pražské jaro vysílá živě z Brna koncert BCO

20.May » Opera PLUS
Letošní ročník Pražského jara si zítra připíše neobvyklé prvenství – festivalový koncert se vůbec poprvé uskuteční v Brně. Foyer Janáčkova divadla bude ve středu 20. května 2020 dějištěm koncertu Brno Contemporary Orchestra, jejž budou moci diváci...

Pavel Šnajdr: Jako interpreti jsme vlastně takoví kurýři

4.March » HISVOICE
Rozhovor s dirigentem Pavlem Šnajdrem o Brno Contemporary Orchestra, nebezpečí "tvůrčí" interpretace a náhlém plácnutí do čela. The post Pavel Šnajdr: Jako interpreti jsme vlastně takoví kurýři appeared first on HISvoice .

Festival Maerzmusik 2019 – Hudba v zajetí historie

7.May » HISVOICE
Již tradičně končí berlínský březnový festival současné hudby třicetihodinovým maratónem The Long Now. The post Festival Maerzmusik 2019 – Hudba v zajetí historie appeared first on HISvoice .

Tato informační stránka o Olga Neuwirth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olga Neuwirth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes