Adéla Novotná

Vztahuje se k

Tři poháry rozhlasu putují z Olomouce do Prahy, jeden zůstává

12.června » Atletika.cz
Cti hostit jubilejní 50. ročník týmové soutěže pro druhý stupeň základních škol dostala hanácká metropole a zhostila se jí na výbornou. Pomohlo i počasí, za lehce zamračeného, ale teplotně příjemného atletického dne byly na stadionu AK Olomouc k v...

OBRAZEM: Mladé házenkářky po delší době opět na domácí palubovce

10.dubna » e-mostecko.cz
Celkem dvacet mladých házenkářek DHK Baník Most, rozdělených do dvou družstev se v neděli prezentovalo na domácí palubovce v Lize Ústeckého kraje mladších žaček. V minutáži 25 minut na utkání, které vždy začíná osobní obranou po celém hřišti, se o...

Královnou mistrovství byla Adéla Novotná.

6.března » Naše Jablonecko
O víkendu proběhlo v Ostravě poslední letošní mistrovství České republiky žáků a žákyň v halové atletice. Téměř 400 závodníků z 98 oddílů celé republiky bojovalo o získání 23 sad medailí. Velkým úspěchem skončilo mistrovství pro mini výpravu jablo...

Plaček a Novotná mistry v NR

4.března » Atletika.cz
První březnový víkend patří tradičně domácímu šampionátu žákovské kategorie, který se tentokrát konal v ostravské hale. V jeho průběhu padly dva národní rekordy a další čtyři historická maxima mistrovství.

Kompletní sada medailí pro Českolipské školní týmy

Z krajského přeboru školních týmů v Liberci si nejcennější kovy odváží v kategorii středních škol českolipské gymnázium.

OBRAZEM: Tříkrálový průvod v Mnichově Hradišti

Mnichovo Hradiště - Tříkrálový průvod, který na Masarykově náměstí a farní zahradě v Mnichově Hradišti uspořádali v sobotu Římskokatolická farnost - děkanství společně s městem Mnichovo Hradiště, se letos konal za krásného jarního počasí.

Autorka Příliš malého kruhu: Lidé by se měli zamyslet nad životem jako celkem

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ – Připravuje se na maturitní ročník, soutěží v břišních tancích a píše divadelní hry. Dnes osmnáctiletá Adéla Novotná napsala monodrama Příliš malý kruh, které se od poloviny loňského září hraje na malé scéně boleslavskéh...

Žákovské střetnutí krajů bude s rekordmany

7.prosince » Atletika.cz
Halové mezikrajové utkání, které v sobotu hostí Stromovka, nabídne v několika disciplínách vysokou kvalitu. Představí se totiž takřka všichni autoři rekordních žákovských počinů z letošní sezóny.

Nejčtenější články na webu za září

15.října » Naše Jablonecko
V září vás nejvíce zajímal článek o nehodě na silnici z Jablonce na Lučany, dále nehoda v Plavech, další v Jablonci nebo požár v Harrachově. Titulní fotka je z šestého článku v pořadí - objevení nové hvězdy jablonecké atletiky Adély Novotné.

České žactvo předčili pouze Maďaři

1.října » Atletika.cz
Pětiutkání atletek a atletů do 15 let v chorvatském Varaždínu ovládly mladé talenty z Maďarska, těsně před českými nadějemi.

Adéla Novotná je nová vycházející hvězdička atletiky

29.září » Naše Jablonecko
Břeclav o víkendu hostila účastníky Mistrovství České republiky žáků a žákyň, kterého se zúčastnilo 570 závodníků a závodnic ze 122 oddílů republiky. Počasí závodníkům nepřálo zejména v sobotu kdy lilo v průběhu celých závodů, v neděli to bylo o n...

Žákovské mistráky se smrští rekordů

24.září » Atletika.cz
Letošní mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze hostila Břeclav a opět se ukázalo, že se zde mládežnické atletice daří. V průběhu víkendu padl jeden národní rekord a osm rekordů šampionátu.

Tato informační stránka o Adéla Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adéla Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes