Antonín Novotný

Vztahuje se k

Mauthausen uzavřel schody smrti, vedle nich chce postavit výtah

19.července » iDNES.cz
Jeden z nejhorších nacistických koncentračních táborů Mauthausen přestává být autentickou vzpomínkou na tisíce lidí, včetně Čechů a Slováků, kteří tu za druhé světové války trpěly. Památník přistoupil k zásadním změnám, se kterými nesouhlasí pamět...

Krásný Tony komolil slova. Přítomnost armády SSSR však Novotný odmítal

17.července » iDNES.cz
Na adresu málokterého československého prezidenta se ve své době sneslo tolik kritiky a posměchu jako na Antonína Novotného. Ještě jako stranický předák je spojován s krvavými padesátými lety, s byrokratickou centralizací a následně i s intelektuá...

Roztěžská heligonka

12.července » Informuji.cz
Producent hudebních pořadu na kutnohorsku Antonín Novotný s kolektivem... | Roztěž - (2018-07-28 14:00:00 - 2018-07-28 00:00:00)

Letní kino NFA Anežka LIVE!!: Stavitel chrámu a Noc na Karlštejně

6.července » Informuji.cz
Karel Degl – Antonín Novotný / Stavitel chrámu (ČSR 1919 / 39 min) s... | Praha 1 - (2018-07-12 21:30:00 - 2018-07-12 00:00:00)

Sen o socialismu s lidskou tváří

26.června » A2larm
Zrušením cenzury 26. června 1968 vyvrcholil v Československu obrodný proces. Zároveň se tento krok stal podnětem k násilnému potlačení reformních snah. Reformní proces pražského jara vyvrcholil 26. června 1968...

Před 50 lety byla v Československu zrušena cenzura. Ale změna byla jen dočasná

26.června » Deník.cz
Dne 26. června 1968 přijalo tehdejší Národní shromáždění zákon, který označil cenzuru za nepřípustnou. Bylo to vyvrcholení demokratizačních snah Pražského jara, ale změna to byla jen dočasná. Za pozdější normalizace nahradilo cenzuru ještě něco ho...

HISTORIE: Znamenití lékaři v českých zemích (38)

20.června » Neviditelný Pes
Někdy se na ně zapomíná a někdy na ně zapomínat nelze, protože již zapomenuti a nejsou ani vzpomínáni. A přitom naše země má ve své historii mnoho osobností, patřících mezi znamenité představitele vědy lékařské.

Legendární mašina hokynáře Bajzy. Český klub Harley Davidson oslaví 90 let

16.června » Dotyk.cz
Věděli jste, že nejstarší klub vlastníků a příznivců motocyklů Harley-Davidson na světě působí v Česku? Letos slaví už 90 let od svého založení. Není proto divu, že je také spolupořadatelem oslavy 115. výročí firmy Harley-Davidson, která vypukne u...

HISTORIE: Znamenití lékaři v českých zemích (37)

13.června » Neviditelný Pes
Někdy se na ně zapomíná a někdy na ně zapomínat nelze, protože již zapomenuti a nejsou ani vzpomínáni. A přitom naše země má ve své historii mnoho osobností, patřících mezi znamenité představitele vědy lékařské.

Harmonikáři budou mít sraz u Kutné Hory

4.června » Novinky.cz
Producent hudebních pořadů na Kutnohorsku Antonín Novotný uspořádá setkání harmonikářů na Roztěži u Kutné Hory - akce se uskuteční 28. července.

Luděk Sobota měl 75. narozeniny: Na oslavě zval na svůj funus!

29.května » Blesk.cz
Oslavy nemá rád, ale tady nebylo zbytí. Luděk Sobota (75) na své pětasedmdesátiny sezval kamarády i rodinu do divadla Semafor. A hned je pozval na svůj pohřeb!

Až přijde kocour! Soudruzi kameníci záviděli mejdany

28.května » Blesk.cz
Jsou české filmy, které při schvalovačce rozlítily vládnoucí garnituru a místo v kině skončily v trezoru. Snímek Až přijde kocour rozzuřil tehdejšího prezidenta Antonína Novotného (†70) už při natáčení. Zamířil do Telče, kde vznikal.

Tato informační stránka o Antonín Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes