Rostislav Novotný

Vztahuje se k

17. hasičská pouť Jihomoravského kraje se uskutečnila v poutním místě Křtiny

7.května » Požáry.cz
Tradiční 17. hasičská pouť v poutním místě Křtiny se uskutečnila v neděli 29. 4. 2017. Letošní pouť měla statut krajské pouti a konala se pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

Součástí oslavy 145 let SDH Velká Bíteš byla i mše svatá k patronu hasičů a města

19.května » Požáry.cz
V sobotu 6. května 2017 si připomenuli Velkobíteští 145. výročí organizované požární ochrany. Oslava započala ve farním kostele sv. Jana Křtitele mší svatou k patronu hasičů a města Velké Bíteše sv. Floriánu za živé a zemřelé hasiče.

Hasiči v Blansku mají nový zvon Florián a zásahové auto. Požehnal jim páter

16.prosince » Blanenský deník
Blansko /FOTOGALERIE/ – Třiatřicet centimetrů a pětatřicet kilogramů. To jsou míry kovového zvonu, který ve čtvrtek dopoledne na požární stanici slavnostně odhalili blanenští hasiči. Pojmenovali ho po svém patronovi svatém Floriánovi.

Znovu do lavic. Nový školní rok bude ve znamení papírování

1.září » iRegiony Impuls
Ve středu učitelé vylepovali rozvrhy, upravovali nástěnky a naposledy kontrolovali třídy. Ve čtvrtek ráno v nich uvítají žáky. Někteří z nich usednou do školních lavic po dvou měsících, téměř třináct tisíc dětí v kraji úplně poprvé.

Znovu do lavic. Nový školní rok bude ve znamení papírování

1.září » iDNES.cz
Ve středu učitelé vylepovali rozvrhy, upravovali nástěnky a naposledy kontrolovali třídy. Ve čtvrtek ráno v nich uvítají žáky. Někteří z nich usednou do školních lavic po dvou měsících, téměř třináct tisíc dětí v kraji úplně poprvé. Další články k...

Tato informační stránka o Rostislav Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rostislav Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes