Václav Nývlt

Vztahuje se k

PŘÍMÝ PŘENOS: Představujeme to nejlepší z festivalu Maker Faire

24.června » Technet.cz
Podívejte se s redakcí Technet.cz živě na nejzajímavější projekty, které jsou na festivalu Maker Faire Prague 2018 k vidění.

Pokochejte se genialitou zlatých českých ručiček v přenosu z Maker Faire

24.června » Technet.cz
Podívejte se s redakcí Technet.cz živě na nejzajímavější projekty, které jsou na festivalu Maker Faire Prague 2018 k vidění. Vysílat začneme v neděli ve 13:30.

Takto jste Prahu ještě neviděli: panorama s neuvěřitelným rozlišením

22.června » Technet.cz
V sobotu se na pražském Výstavišti představí největší a nejpodrobnější fotografii Prahy. Je focena z věže Staroměstské radnice, má rozlišení 500 gigapixelů a prohlédnout si ji můžete jako vytištěné kruhové panorama s rozměry 3 x 50 metrů, nebo v h...

Luxusní sluchátka BeoPlay H9i potěší zvukem, ale v létě se mění v saunu

20.června » Technet.cz
Krásná, dobře hrající, ticho tvořící a v chladnějším období i pohodlná sluchátka. To jsou ve zkratce nová H9i od společnosti Bang&Olufsen.

Vdechl život zapomenuté technologii, na jeho hodiny je pořadník

18.června » Technet.cz
Historická technologie ve zcela moderním precizním provedení. Digitronové hodiny „Nixie Clock“ Dalibora Farného slaví celosvětový úspěch a vy se s nimi i jejich tvůrcem můžete setkat již příští víkend na veletrhu Maker Faire Prague.

Nejlepší notebook pro Windows? Neokoukaný Surface Book 2 funguje výborně

13.června » Technet.cz
Microsoft si i na českém trhu drží dominantní postavení mezi desktopovými operačními systémy, ale jeho notebooky jsou zde zastoupeny jen výjimečně. A je to škoda, Surface Book 2 je totiž opravdu fajn notebook.

Nejlepší notebook pro Windows? Neokoukaný Surface Book 2 funguje výborně

12.června » Technet.cz
Microsoft si i na českém trhu drží dominantní postavení mezi desktopovými operačními systémy, jeho notebooky jsou zde ale zastoupeny jen výjimečně. A je to škoda, Surface Book 2 je totiž opravdu fajn notebook.

Jeden pedál na všechno. Tisíc kilometrů s elektrickým nissanem

12.června » Auto iDNES.cz
Na jedno nabití ujede přes 200 kilometrů a i doma jej stihnete dobít přes noc. Při jízdě si užíváte ticha v kabině, zejména v kolonách oceníte řídicí asistenty. A za provoz zaplatíte stejně, jako kdyby váš diesel bral jen 2,2 litru na 100 kilometr...

VIDEOTEST: Tisíc kilometrů v novém elektrickém nissanu

11.června » Auto iDNES.cz
Vyzkoušeli jsme nový elektromobil Nissan Leaf. Podívejte se na naši stručnou videoreportáž po ujetí bezmála tisícovky kilometrů.

Nový macOS je celý v černém, Apple TV umí nejlepší prostorový zvuk

5.června » Technet.cz
Apple na své výroční vývojářské konferenci představil zajímavé novinky - operační systém pro počítače Apple dostal nový tmavý mód, postupně do něj proniknou i aplikace s iOS. Apple TV se zase může pochlubit podporou prostorového zvuku ve formátu D...

Facebook Messenger měl celosvětový výpadek

31.května » Technet.cz
Messenger společnosti Facebook ve středu večer přestal fungovat. Chyba nebyla na vašem "přijímači". Další články k tématu: Je snad konec internetu? Facebook i Instagram mají výpadky Uživatelé hlásí výpadky komunikační služby Messenger od Facebooku...

Facebook Messenger má celosvětový výpadek

30.května » Technet.cz
Messenger společnosti Facebook ve středu večer přestal fungovat. Chyba není na vašem "přijímači". Další články k tématu: Je snad konec internetu? Facebook i Instagram mají výpadky Uživatelé hlásí výpadky komunikační služby Messenger od Facebooku V...
San Francisco - Město v USA v Kalifornii
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu

Tato informační stránka o Václav Nývlt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Nývlt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes