15
new stories - click to show

Lumír Olšovský Český herec

Related to

RECENZE: Plzeňský Jesus Christ Superstar boduje pěveckými výkony i návratem k rockovému zvuku

3.December » Novinky.cz
Novou českou verzi nejslavnější rockové opery všech dob uvedli v sobotu v premiéře na Nové scéně Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni. A lze konstatovat, že se zrodilo jedno z nejpůsobivějších českých zpracování tohoto díla.

Rockový Ježíš poprvé vstupuje do Plzně

2.December » Musical opereta
Plzeňské divadlo poprvé uvede kultovní muzikál Jesus Christ Superstar. Vstupenky jsou beznadějně vyprodané. Příspěvek Rockový Ježíš poprvé vstupuje do Plzně pochází z musical-opereta

Nový mesiáš. Jesus Christ Superstar

2.December » Novinky.cz
A je to tady. Plzeň se dočkala. Legendární muzikál Jesus Christ Superstar autorské dvojice Andrew Lloyd Webber a Tim Rice bude mít premiéru na Nové scéně v sobotu 2. prosince.

DJKT uvede Jesus Christ Superstar. Co QAPu prozradili režisér Lumír Olšovský a představitelé Ježíše?

1.December » QAP.cz
Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla uvede v sobotu 2. prosince 2023 na Nové scéně muzikál Jesus Christ Superstar z pera slavné autorské dvojice Andrew Lloyd Webber a Tim Rice. Co prozradili redaktorce QAPu Lumír Olšovský a představitelé titulní role?…

Za oponou: Když máte srdce, tak ho začněte používat

1.December » i-divadlo.cz
Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla uvede 2. prosince 2023 na Nové scéně jedno z nejzásadnějších děl hudebního divadla 20. století. Jesus Christ Superstar slavné autorské dvojice Andrew Lloyd Webber a Tim Rice se v Plzni představí v proslulém českém …

Světáci

Divadelní verze slavné české komedie. Tři fasádníci od Velhartic pracují v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném...

Lumír Olšovský o údělu muzikálových herců: Když začnou mutovat, musí se vyměnit

18.November » Prima Ženy
Lumír Olšovský je nejenom český herec a režisér, ale od roku 2016 působí také jako vedoucí muzikálového souboru plzeňského Divadla J. K. Tyla. A právě tam uvádějí jedno povedené představení, jehož hlavní hrdiny ale vůbec není snadné vycvičit.

Zlato, bez trika už nikdy, když na muzikál, tak do Plzně, a racionální úklid s inženýrkou ekonomie v Show Jana Krause

15.November » TVGURU.cz
V dnešní Show Jana Krause budou hosty Leoš Mareš, režisér Lumír Olšovský a mladí herci Petr Batěk ml. a Robin Beneš a odbornice na úklid Kateřina Brožová.

Rychlé zprávy: Konkurz na členy company v inscenaci DJKT Dracula

7.November » i-divadlo.cz
Divadlo J. K. Tyla Plzeň vypisuje konkurz na členy company v připravované inscenaci muzikálu Dracula autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese v režii Lumíra Olšovského, hudebním nastudování Kryštofa Marka a choreografii Ivany Hannichové.…

Co dělá Pantůček v Itálii? Asi řeší nějaké velké problémy, míní Olšovský

17.October » Aha!
Víc než měsíc strachů a nejistot je u konce. Jeden z našich nejznámějších dabérů Zbyšek Pantůček (56) je živý a zdravý! Policie ho v pondělí našla v Itálii.

Dabéra Pantůčka našli po 1,5 měsíci: Emotivní reakce kolegů! Je to s ním těžké…

17.October » Blesk.cz
Nejhorší scénáře se nepotvrdily! Po více než měsíci, kdy po něm pátrala policie, byl konečně nalezen pohřešovaný dabér Zbyšek Pantůček (56). Živ a zdráv se skrýval kdesi v Itálii!

Pohřešovaný herec a dabér byl objeven v Itálii: Pantůček se našel!

17.October » Aha!
Víc než měsíc strachů a nejistot je u konce. Jeden z našich nejznámějších dabérů Zbyšek Pantůček (56) je živý a zdravý! Policie ho v pondělí našla v Itálii.

Tato informační stránka o Lumír Olšovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lumír Olšovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes