Pavel Opl

Related to

Stop migraci a razantně zpřísnit azylovou a vízovou politiku.

Toto je druhá z oblastí, kterou se chci v Evropském parlamentu zabývat a hájit tak zájmy České republiky v této instituci.

Pavel OPL

Za neskutečná omezení a doslova šikanu od aut vyrobených od roku 2022 může komise, které předsedala lídryně ANO do Evropského parlamentu - Dita Charanzová.

Pavel OPL

Toto je první z oblastí, kterou se chci v Evropském parlamentu zabývat a hájit tak zájmy České republiky v této instituci.

Pavel OPL

Zcela hloupých proklamací, že v ČR máme 12 mírumilovných muslimů, tak těch jsme slyšeli spoustu. O skutečném počtu těchto osob jasně vypovídá, kolik jejich zahalených žen se pohybuje na veřejných místech.

Pavel OPL

Ministr vnitra a policejní prezident šokovali nedávno národ, kdy na tiskové konferenci vyhrožovali celému národu kvůli události na druhé straně planety. Ale když po Praze běhají teroristé mlčí.

Pavel OPL

Jiří Sagan, táta od rodiny a slušný člověk, sedí ve Francii v base, jeho rodina strádá a naši vrcholní politici na něj kašlou. Může to potkat i kohokoliv z nás.

Za drogy prezidentkou, za řidiče ignorace

23.March » blog.idnes.cz
Obrací se mi žaludek z toho, co tady čtu. Pavel Opl se zastává řidiče Jiřího Sagana, který je neprávem vězněn ve Francii. Kdyby možná pašoval drogy, tak je doma a možná by byl i slavný. Kde se v těch lidech bere ta zloba?

Hamáček není profesor Málek z Vyššího principu. Vyhrožovat národu na tiskovce? Nový milník ministra vnitra a Policie ČR

17.March » iREPORTER
Šokující zastrašování národa ministrem vnitra a policejním prezidentem je novou „metou“, kam se posunul oficiální slogan policie „Pomáhat a chránit“. // Za schvalování atentátu na zastupujícího říšského protektora trest smrti. A Gestapo začalo hon...

Vyhrožovat národu na tiskovce ? Nový milník ministra vnitra a Policie ČR.

17.March » Skrytá pravda
Šokující zastrašování národa ministrem vnitra a policejním prezidentem je novou "metou", kam se posunul oficiální slogan policie "Pomáhat a chránit". Za schvalování atentátu na zastupujícího říšského protektora trest smrti. A Gestapo začalo hon na...

Vyhrožovat národu na tiskovce ? Nový milník ministra vnitra a Policie ČR

17.March » Pravý prostor
PAVEL OPL Šokující zastrašování národa ministrem vnitra a policejním prezidentem je novou “metou”, kam se posunul oficiální slogan policie “Pomáhat a chránit”. . Za schvalování atentátu na zastupujícího říšského protektora trest smrti. A Gestapo z...

Pavel OPL

Šokující zastrašování národa ministrem vnitra a policejním prezidentem je novou "metou", kam se posunul oficiální slogan policie "Pomáhat a chránit".

15.3.1939 Německo zlikvidovalo náš stát. Já nezapomínám!

Německé nacistické zrůdy jako "kat našeho národa" Reinhard Heydrich nás chtěli zcela zlikvidovat. Bez milosti, bez výčitek. 400 tisíc našich obětí z let 1939 - 1945 jsou hrůzným důkazem.
Edvard Beneš - Druhý československý prezident
Lubomír Zaorálek - Politik za ČSSD
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů
ČSSD - Přední levicová politická strana
KSČM - Levicová politická strana
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Miloš Zeman - Prezident ČR
Česká vláda - Státní úřad

Tato informační stránka o Pavel Opl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Opl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes