15
new stories - click to show

Miroslav Pangrác

Related to

Praha 5: Mystika Miroslava Pangráce v Komunitním centru Prádelna

6.November » ParlamentniListy.cz
Listopad bude v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici patřit Miroslavu Pangrácovi ml., který patří mezi etablované české výtvarníky. V Prádelně nevystavuje poprvé.

Praha 5: Vernisáž obrazů Miroslava Pangráce v Komunitním centru Prádelna

2.November » ParlamentniListy.cz
Listopad bude v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici patřit Miroslavu Pangrácovi ml., který patří mezi etablované české výtvarníky. V Prádelně nevystavuje poprvé. Výstavu nazvanou lakonicky Obrazy a koláže zahájí osobně …

Výstava obrazů v českolipské galerii Jídelna spojuje čtyři výtvarníky

Setkávání. Tak se jmenuje společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru.

Výstava obrazů v galerii Jídelna spojuje čtyři výtvarníky

21.June » i-noviny.cz
Setkávání. Tak se jmenuje společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru. Tím je Galerie Jídelna, která se nalézá v českolipském Vlastivědném muzeu a galerii. Představí práce Jany Heřmanov…

Setkávání

17.June » Program výstav
Setkávání – společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru.

Setkávání

6.June » Kudy z nudy
Setkávání – společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru.

Výstava Přátelé vystavují

17.February » Kudy z nudy
Výstava představí 3 výtvarníky, kteří se dlouhodobě pohybují na výtvarné scéně. Rakovnický rodák Miroslav Pangrác si na výstavu přizval své dva přátele – Janu Heřmanovou a Milana Pokorného.

Koláže, asambláže, magická hra barev. Virtuální výstava Miroslava Pangráce v Galerii Prádelna

2.November » KrajskeListy.cz
„V listopadu představí výtvarník Miroslav Pangrác ml. výběr ze své nejnovější tvorby v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici. Stane se tak již počtvrté, ale poprvé si výstavu návštěvníci budou moci prohlédnout pouze virtu…

Praha 5: Virtuální výstava Miroslava Pangráce v Galerii Prádelna

2.November » ParlamentniListy.cz
V listopadu představí výtvarník Miroslav Pangrác ml. výběr ze své nejnovější tvorby v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici.

Tip Deníku: Malíři v proudech času se zastavili na Senovážném náměstí v Praze

30.January » Kutnohorský deník
Galerie Státního úřadu pro jadernou bezpečnost na Senovážném náměstí v Praze se stala místem setkání děl dvou zajímavých umělců. Malířské cykly Urbex Jany Heřmanové a Proudy času Miroslava Pangráce vystavuje pod souhrnným titulem Obrazy.

Praha 5: Výstava Magnum ignotum v Galerii Prádelna

V dubnu mají návštěvníci Galerie Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici příležitost zhlédnout hned dvě výstavy, věnované abstraktnímu malířství. Až do poloviny měsíce zde vystavuje Miroslav Pangrác ml. alias GRÁC svá nejnovější dí…
Pavel Štefka - Armádní generál armády České republiky
Ludvík Svoboda - 7. prezident Československa
Antonín Slavíček - Český malíř
Vladimír Iljič Lenin - Komunistický politik a revolucionář

Tato informační stránka o Miroslav Pangrác zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Pangrác" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes