15
new stories - click to show

Miroslav Pangrác

Related to

Praha 5: Mystika Miroslava Pangráce v Komunitním centru Prádelna

6.November » ParlamentniListy.cz
Listopad bude v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici patřit Miroslavu Pangrácovi ml., který patří mezi etablované české výtvarníky. V Prádelně nevystavuje poprvé.

Praha 5: Vernisáž obrazů Miroslava Pangráce v Komunitním centru Prádelna

2.November » ParlamentniListy.cz
Listopad bude v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici patřit Miroslavu Pangrácovi ml., který patří mezi etablované české výtvarníky. V Prádelně nevystavuje poprvé. Výstavu nazvanou lakonicky Obrazy a koláže zahájí osobně …

Výstava obrazů v českolipské galerii Jídelna spojuje čtyři výtvarníky

Setkávání. Tak se jmenuje společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru.

Výstava obrazů v galerii Jídelna spojuje čtyři výtvarníky

21.June » i-noviny.cz
Setkávání. Tak se jmenuje společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru. Tím je Galerie Jídelna, která se nalézá v českolipském Vlastivědném muzeu a galerii. Představí práce Jany Heřmanov…

Setkávání

17.June » Program výstav
Setkávání – společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru.

Setkávání

6.June » Kudy z nudy
Setkávání – společná výstava obrazů čtyř umělců, čtyř rozdílných osobností, které se výjimečně sejdou v jednom prostoru.

Výstava Přátelé vystavují

17.February » Kudy z nudy
Výstava představí 3 výtvarníky, kteří se dlouhodobě pohybují na výtvarné scéně. Rakovnický rodák Miroslav Pangrác si na výstavu přizval své dva přátele – Janu Heřmanovou a Milana Pokorného.

Koláže, asambláže, magická hra barev. Virtuální výstava Miroslava Pangráce v Galerii Prádelna

2.November » KrajskeListy.cz
„V listopadu představí výtvarník Miroslav Pangrác ml. výběr ze své nejnovější tvorby v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici. Stane se tak již počtvrté, ale poprvé si výstavu návštěvníci budou moci prohlédnout pouze virtu…

Praha 5: Virtuální výstava Miroslava Pangráce v Galerii Prádelna

2.November » ParlamentniListy.cz
V listopadu představí výtvarník Miroslav Pangrác ml. výběr ze své nejnovější tvorby v Galerii Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici.

Tip Deníku: Malíři v proudech času se zastavili na Senovážném náměstí v Praze

30.January » Kutnohorský deník
Galerie Státního úřadu pro jadernou bezpečnost na Senovážném náměstí v Praze se stala místem setkání děl dvou zajímavých umělců. Malířské cykly Urbex Jany Heřmanové a Proudy času Miroslava Pangráce vystavuje pod souhrnným titulem Obrazy.

Praha 5: Výstava Magnum ignotum v Galerii Prádelna

V dubnu mají návštěvníci Galerie Prádelna při Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici příležitost zhlédnout hned dvě výstavy, věnované abstraktnímu malířství. Až do poloviny měsíce zde vystavuje Miroslav Pangrác ml. alias GRÁC svá nejnovější dí…

Prádelna nabízí tvorbu Miroslava Pangráce mladšího

2.April » Náš REGION
Již potřetí bude hostit Komunitní centrum Prádelna na Smíchově obrazy pražského umělce Miroslava Pangráce mladšího.
Pavel Štefka - Armádní generál armády České republiky
Ludvík Svoboda - 7. prezident Československa
Antonín Slavíček - Český malíř
Vladimír Iljič Lenin - Komunistický politik a revolucionář

Tato informační stránka o Miroslav Pangrác zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Pangrác" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes