Michael Papadopulos

Vztahuje se k

Martin Nešpor přestoupil ze Sparty do polského Lubinu

24.srpna » FotbalPortal.cz
Fotbalista Martin Nešpor přestoupil ze Sparty do polského klubu Zaglebie Lubin, kde bude spoluhráčem dalšího českého útočníka Michala Papadopulose. V aktuálně druhém celku polské ligy podepsal smlouvu na tři roky.

Útočník Nešpor přestoupil ze Sparty do polského Lubinu

24.srpna » Deník.cz
Praha - Fotbalista Martin Nešpor přestoupil ze Sparty do polského klubu Zaglebie Lubin, kde bude spoluhráčem dalšího českého útočníka Michala Papadopulose. V aktuálně druhém celku polské ligy podepsal smlouvu na tři roky.

Útočník Nešpor přestoupil ze Sparty do polského Lubinu

23.srpna » Eurofotbal.cz
Martin Nešpor přestoupil ze Sparty do polského klubu Zaglebie Lubin, kde bude spoluhráčem dalšího českého útočníka Michala Papadopulose. V aktuálně druhém celku polské ligy podepsal smlouvu na tři roky.

Nešpor definitivně mává Letné a míří za Papadopulosem

23.srpna » eFotbal.cz
Ačkoliv si Sparta během léta stáhla zpět Martina Nešpora, bývalý útočník Bohemians či Mladé Boleslavi na Letné dlouho nepobyl a Generali arénu definitivně opouští.

Fotbalista Nešpor se vrací do Polska, ze Sparty přestupuje do Lubinu

23.srpna » iDNES.cz
Fotbalista Martin Nešpor ve Spartě pokračovat nebude. Šestadvacetiletý útočník přestupuje do Zaglebie Lubin, kde se stane spoluhráčem a vlastně i konkurentem Michala Papadopulose. V Polsku působil už v minulém ročníku, během hostování v Piastu Gli...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Michael Papadopulos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Papadopulos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes