15
new stories - click to show

Roman Paulus Šéfkuchař

Related to


Stories

Jedlé kaštany: Připravíme z nich polévku i pyré

Stále víc se objevují i v českých kuchyních. Hodí se ike zvěřině? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Ledvinky: Co je důležité při jejich přípravě

26.November » ČRo 2 - Praha
Ne každý má rád na talíři ledvinky. Možná i proto, že si s jejich přípravou neví rady. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Kachna: Jak ji správně upéct?

25.November » ČRo 2 - Praha
Jaké jsou další světové speciality, které se z kachny připravují? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Řízek Pavlišov: Nepodává se s brambory, ale s knedlíky

24.November » ČRo 2 - Praha
Vydejte na východ Čech, odkud pochází řízek Pavlišov. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Smoothies: Jaké druhy ovoce a zeleniny se k sobě hodí?

23.November » ČRo 2 - Praha
Připravíte si je za pár minut a máte jistotu, že do sebe dostanete potřebnou dávku vitamínů. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Souhrn uplynulého týdne: SHORTIES TÝDEN 47/2020

22.November » MMA Shorties
Souhrn uplynulého týdne: SHORTIES TÝDEN 47/2020 Je tady neděle a s ní souhrn celého uplynulého týdne. Zkrátka rubrika pro všechny, kteří nestíhají denně sledovat web, nebo si chtějí jen informace shrnout a připomenout. Pojďme si tedy společně proj...

K.O.? Abychom nebyli překvapení, že přijde v prvním kole, zvedá prst legenda

20.November » Sport.cz
Pěsti měl pár centimetrů od jeho očí, soupeř si je mohl prohlédnout. Právě tyhle ruce ho budou chtít poslat k zemi. Jen pár centimetrů je dělilo při pátečním vážení, psychologie před fyzickým bojem. Hlavní zápas na akci Oktagon 18 v Brně obstarají...

Hory v Rakousku: Které speciality můžete ochutnat?

19.November » ČRo 2 - Praha
Šéfkuchař Roman Paulus se netají tím, že nezbytnou praxi pro svou práci získal v Rakousku. Část profesní dráhy strávil i v Alpách, a tak se podělí o tamní speciality.

Hory v Rakousku: Co nabízí?

19.November » ČRo 2 - Praha
Šéfkuchař Roman Paulus se netají tím, že nezbytnou praxi pro svou práci získal v Rakousku. Část profesní dráhy strávil i v Alpách, a tak se podělí o tamní speciality.

César salát: Věděli jste, že k nám doputoval až z Mexika?

18.November » ČRo 2 - Praha
Dá se říct, že je to nezbytná položka každého jídelního lístku. Jak se dělá ten pravý? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Medovník: Oblíbený zákusek

16.November » ČRo 2 - Praha
Co je potřeba k jeho přípravě a jaká doporučení mít na paměti? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.

Tato informační stránka o Roman Paulus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Paulus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes