15
new stories - click to show

Jan Pecha

Related to

Kamila Špráchalová (50) je zadaná 22 let, vdát se stále odmítá. "Možná v 90," říká

6.June » VIPshow
Herečka a dabérka Kamila Špráchalová (50) je se svým přítelem, režisérem Janem Pechou (51) už dlouhých 22 let, na svatbu však stále nemá ani pomyšlení. Dalo by se říct, že se jí vyhýbá.

Zadaná je 22 let, vdát se stále odmítá. Možná v devadesáti, má jasno Kamila Špráchalová

4.June » Expres.cz
S režisérem Janem Pechou (51) tvoří Kamila Špráchalová (50) pár už 22 let, herečka a dabérka je ale z osobních důvodů zásadně proti manželství. Možná tak v devadesáti, má jasno. Ve videorozhovoru nám ale prozradila recept na dokonalý vztah i bez sva…

Ahój versus Á----hoj!

16.December » blog.idnes.cz
Taková blbina a přitom dokáže potěšit! Včera jsem šel do zverimexu koupit slunečnicová semínka do krmítek na chalupě pro ptáčky.

Petr Fiala musí trvat na jmenování celé vlády II

13.December » blog.idnes.cz
Pokračování mého včerejšího blogu pod dojmem dnešního jednoznačného výsledku. - Nakonec na tom tedy skutečně trval a vyplatilo se mu to. I české parlamentní demokracii, která se snad začne dostávat do normálních kolejí.

V dabingu animáku Scoob! Kdo dabuje Scoobyho a Shaggyho? (video)

13.July » Totalfilm.cz
Dabing animované novinky studia Warner Bros. SCOOB! vznikal v režii Jana Pechy v pražském studiu Virtual. V hlavních rolích se představí Tomáš Racek (Scooby-Doo) a Martin Sobotka (Shaggy). V následujícím videu uvidíte oba hlavní představitele, režis…

Proč se změnila tvář Julia Meinla? Černé tváře neexistují?

18.June » blog.idnes.cz
Jenom ty bledé? Ale popořádku: Každá akce vyvolává reakci. Jenže někdy ta reakce není adekvátní akci, a někdo zvenčí ji moderuje. K této malé glose mě přiměl článek z konkurenčního serveru Seznamzprávy.

Tato informační stránka o Jan Pecha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pecha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes