15
new stories - click to show

Adam Živnůstka

Related to

Soutěž o vstupenky: Klasicismus versus neoklasicismus pod taktovkou Jiřího Habarta

27.May » Opera PLUS
Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na symfonický koncert Klasicismus versus neoklasicismus pořádaný v rámci MHF Leoše Janáčka, který se koná 19. června 2024 od 19:00 hodin v DK Poklad v Ostravě.

Zemřela Jana Tomsová

(10. 5. 1959 Havířov - 8. 5. 2024 Ostrava) Tanečnice, pedagožka, pohybová asistentka, choreografka a baletní režisérka Národního divadla moravskoslezského Ostrava.

Speciální operní vlak Praha-Ostrava

Národní divadlo moravskoslezské zve na druhý, květnový blok Smetanovského operního cyklu Ostrava 2024 speciálně také pražské (olomoucké) diváky! Stihnou to pohodlně na otočku speciálním operním vlakem.

Odešla mladá operní pěvkyně Patricia Burda Janečková

2.October » časopis Harmonie
V neděli 1. října zemřela operní pěvkyně Patricia Burda Janečková. Vystupovala na festivalech v Česku i zahraničí, jako sólistka účinkovala s mnoha českými a slovenskými symfonickými a komorními orchestry. Ve 12 letech vyhrála česko-slovenskou telev…

NDM o víkendu zahajuje novou sezonu dvěma galavečery

7.September » TV Polar
Národní divadlo moravskoslezské zahájí slavnostně o tomto víkendu 105. sezónu. Dva galavečery se odehrají postupně vždy v obou velkých divadlech a už jsou několik týdnů vyprodané.

MUZIKÁL NDM DĚTEM: O ZAJÍČKOVI ZAPOMNÍČKOVI

26.May » Musical opereta
V sobotu 27. května bude mít v Divadle „12“ premiéru komorní pohádkový příběh Juraje Čiernika, Ivana Vanka a Brigity Cmuntové s názvem O zajíčkovi Zapomníčkovi. Příspěvek MUZIKÁL NDM DĚTEM: O ZAJÍČKOVI ZAPOMNÍČKOVI pochází z musical-opereta

VIDEO: Ani hattrick Adama Živnůstky na vedoucí Rokycany nestačil

STRAKONICE – Starší žáci HC Strakonice mají za sebou poslední domácí zápas této sezony. Sehráli jej v pátek 24. března, kdy hostili Rokycany, které skupinu o umístění vedou. A první prohru nedopustily ani u Otavy, kde si došly pro vítězství 7:3 (2:1…

Muzikál Expres

27.February » Informuji.cz
Hosty večera jsou samozřejmě tváře, které diváci znají ze současných... | Ostrava - (2020-06-08 18:30:00 - 2020-06-08 00:00:00)

Hodnocení uživatelů: Děj se co děj (Anything Goes) (Národní divadlo moravskoslezské) - 100 % [RaB]

7.April » i-divadlo.cz
Otázkou není jestli znovu... ale kolikrát znovu. S nastudováním v Plzni se to nedá moc srovnávat - obě verze jsou jiné (ať již v uchopení dialogů, scéna není přeexponovaná, kostýmy střídmější, počet "velkých" tanečních scén apod. Ostravská verze se …

Tato informační stránka o Adam Živnůstka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Živnůstka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes