15
new stories - click to show

Vladimír Pechan

Related to

Zapálenými svíčkami si lidé u chalupy Václava Havla na Hrádečku připomněli 17. listopad 1989

18.November » ČRo Hradec Králové
Den boje za svobodu a demokracii si v úterý připomněli lidé i na Hrádečku nedaleko Trutnova. Tam měl svou chalupu první porevoluční prezident Václav Havel. Stýkal se na ní s lidmi z disentu, později s politiky a diplomaty. Právě na Hrádečku pak ta...

Přáli bychom si zpátky Václava Havla, říkali lidé 17. listopadu na Hrádečku

17.November » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ Obrovské srdce, vytvořené z listí, uprostřed zapálené svíčky, fotka Václava Havla připnutá na dřevěném oplocení. Prezidentův soused Vladimír Pechan, rozdávající pohled s Krakonošem a dětem trubičky jako poděkování za to, že si lidé p...

„Byl to pan prezident!“ Lidé vzpomínali na Václava Havla na místě, kde zemřel

18.December » Seznam Zprávy
Osmileté výročí od smrti Václava Havla si lidé připomínali po celé republice. Tradiční pietní místo vzniklo i před jeho chalupou na Hrádečku, kde Havel 18. prosince 2011 zemřel.

Lidé se loučí s Mistrem. Každý po svém

11.October » Krkonošský deník
/FOTO/ V dlouhých frontách před pražským Žofínem. Doma, u zapálené svíčky. V domově důchodců před televizní obrazovkou. Poslední sbohem dávají Karlu Gottovi i Východočeši.

Apartmány na Havlově Hrádečku? Kravina a devastace přírody, zlobí se místní

10.October » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ Vyroste na loukách na Hrádečku apartmánový komplex a penzion? Změní se legendární místo u Trutnova, kde strávil na chalupě spoustu chvil, včetně těch posledních, bývalý prezident Václav Havel? Záměr vdovy Dagmar Havlové změnit územní...

Co by na to řekl Havel (†75)? Pustý Hrádeček rychle zarůstá...

21.September » Blesk.cz
Přerostlé keře, tráva po kolena, pavučiny, utržený okap... Tak nyní vypadá chalupa českého exprezidenta Václava Havla (†75) na Hrádečku poblíž Trutnova. Ten místo miloval už od 60. let a jezdil sem až do své smrti v roce 2011.

Hrádeček pustne a zarůstá: Co by na to řekl Václav Havel (†75)?

16.September » Aha!
Přerostlé keře, tráva po kolena, pavučiny, utržený okap...Tak nyní vypadá chalupa českého exprezidenta Václava Havla (†75) na Hrádečku poblíž Trutnova. Ten místo miloval už od 60. let a jezdil sem až do své smrti v roce 2011.
Dagmar Havlová - Herečka
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Vladimír Pechan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Pechan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes