15
new stories - click to show

Martin Pecúch

Related to

Město podpořilo Akademii individuálních sportů Plzeňského kraje

5.June » QAP.cz
Akademie nabízí nadstandardní zázemí pro mladé sportovce při zachování možnosti žít v Plzni nebo Plzeňském kraji. "Dotaci jsme poskytli na výdaje sportovců na soustředění a závody,“ říká náměstek primátora Zarzycký.

První autokoncert v Plzni! Wohnout zahráli v DEPO2015 - FOTKY

5.June » QAP.cz
I přes deštivé počasí se první koncert v západočeské metropoli po dlouhé koronavirové pauze vydařil. Sraz českých autobohémů provázela skvělá atmosféra. Podívejte se na fotoreport!

Cizinec se třemi a půl promile zavinil nehodu u supermarketu – FOTKY

28.May » QAP.cz
Muž se vydal na nákupy namol opilý. Nezvládl vycouvat z parkovacího stání a přitom naboural do vedlejšího vozu.

Plzeň rozdělí mezi majitele čtyř památek téměř milion korun

20.May » QAP.cz
Vlastníkům historických domů město přispěje na opravy. Jedná se o dva objekty na náměstí Republiky a dále o dům v Solní a usedlost ve Zborovské ulici.

Medailistům ze Zimní olympiády dětí a mládeže poděkovali představitelé města

26.February » QAP.cz
Antonín Svoboda, Kryštof Ruža a David Kasl vybojovali na Zimní olympiádě dětí a mládeže v Karlovarském kraji cenné kovy. Za reprezentaci jim poděkovali primátor Plzně Martin Baxa a první náměstek Roman Zarzycký.

Plzeňská karta zabodovala v soutěži Chytrá města pro budoucnost

20.January » prvnizpravy.cz
Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) se díky systému Plzeňská karta probojovaly do finále třetího ročníku národní soutěže Chytrá města pro budoucnost 2019.

Kulturní projekty dostanou od Plzně téměř 50 milionů korun

4.January » QAP.cz
V příští čtyřech letech rozdělí město Plzeň téměř 50 milionů korun do několika kulturních projektů. S žádostí o grant uspělo 21 subjektů, které doporučila Komise kultury Rady města Plzně.

Obří kopule na náměstí provádí návštěvníky obdobím let 1948 - 1989! FOTKY

21.October » QAP.cz
Události listopadu 1989 si v rámci regionu v letošním roce připomíná řada akcí. Jedním z nich je i projekt "Totalita". K dispozici je přímo na náměstí v Plzni obří mutlimediální dóm.

Odešel další osvoboditel Plzně, zemřel belgický veterán Michel Gilain

25.September » Plzeň.cz
Smutná zpráva přišla z Belgie. V pátek 20. září 2019 zemřel belgický veterán Michel Gilain, příslušník 17. střeleckého praporu. Ten tvořilo 800 belgických dobrovolníků, kteří na jaře 1945 pomáhali …

Seniorům a zdravotně postiženým slouží v Plzni už sedmý vůz oblíbené služby

30.August » Plzeň.cz
Flotilu vozidel oblíbené služby Senior Expres rozšíří od 1. září v pořadí už sedmý automobil. Prostřednictvím této služby se Plzeňané ve věku 70 let a více i zdravotně postižení dostanou kamkoliv p…

Primátor ocenil hrdinství Plzeňanů, kteří v srpnu 1968 bránili budovu rozhlasu

23.August » Plzeň.cz
Na bouřlivé události následující po 21. srpnu 1968, kdy do tehdejšího Československa vpadla vojska pěti komunistických zemí Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem, vzpomínal plzeňský primátor…

Plzeň zahájila stavbu další etapy důležitého Východního okruhu

18.June » Plzeň.cz
Poklepem na základní kámen odstartovala ve středu stavba pro Plzeň zcela zásadní čtyřproudé komunikace I/20 a II/231 v Plzni – úsek Plaská – Na Roudné – Chrástecká. Úsek v délce 1,4 kilometru od kř…
Martin Baxa - Český politik

Tato informační stránka o Martin Pecúch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Pecúch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes