15
new stories - click to show

Ludmila Peterková

Related to

Vedoucí FS Lipovjan Ladislav-Jožíček Jagoš slaví sedmdesát

20.September » ČRo Brno
Ladislav-Jožíček Jagoš slaví sedmdesát. Zpěvák, který stál u zrodu mužského sboru z Lipova. A tanečník, jenž se svým verbuňkem zvítězil ve Strážnici.

Ludmila Peterková: Největší radost mám, když hraju.

21.June » ČRo
"Pro klarinet se píše hodně", libovala si Ludmila Peterková, když vybírala skladby do pořadu Na návštěvě, který vysíláme 26. a 27. června 8:00-12:00. Připravila Veronika Paroulková.

Anna Paulová: Zachovat vlastní osobnost

24.April » Haló noviny
Klarinetistka Anna Paulová minulý týden koncertovala na ČRo-Vltava s rozhlasovými symfoniky. A fakt že ten Mozartův Koncert A dur na basetový klarinet stál za to… Však na klarinet hraje od svých 11 let. A to prakticky denně i několik hodin...

Klarinetistka Ludmila Peterková: Hudba musí být zábava

5.April » Opera PLUS
Na koncertním pódiu se Ludmila Peterková těší výjimečné pověsti – je to sympatická žena. Že se chce ve svém životě věnovat hudbě, věděla od malička, klarinet byl jednou z alternativ, které nakonec vzaly vrch. Absolvovala Konzervatoř a Akademii múzic…

Ludmila Peterková a Barocco sempre giovane

3.March » Informuji.cz
3. koncert jarní abonentní řady v Novém zámku v Kostelci nad... | Kostelec nad Orlicí - (2020-06-16 19:30:00 - 2020-06-16 00:00:00)

Ivan Klánský hraje s PKO

18.March » Novinky.cz
Pro úterní koncert Pražského komorního orchestru v pražském Rudolfinu si orchestr pozval vynikajícího sólistu, klavíristu Ivana Klánského.

Tato informační stránka o Ludmila Peterková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Peterková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes