15
new stories - click to show

Ivan Ženatý

Related to

Metlař, houslař či kovář. To jsou zapomenutá řemesla Libereckého kraje

30.August » Liberecký deník
Už osm let uděluje Liberecký kraj ve spolupráci s Muzeem Českého ráje v Turnově titul Mistr tradiční rukodělné výroby. Teď chce jednotlivé řemeslníky představovat veřejnosti. Cílem je nejen připomínka jejich umění, ale také podpora v době koronaviru.

Houslař Kohout pracuje pro Pavla Šporcla i Josefa Suka

25.August » prvnizpravy.cz
Řečeno s klasikem: Houslař, ten tvrdý chleba má. Musí znát trup, krk, kobylku, struník, kolíčník, šnek i hmatník.

Houslař Jan Špidlen připomene sté výročí svého otce Přemysla Otakara Špidlena

16.June » Opera PLUS
Na dvou koncertech, které se uskuteční 18. června v den 100. výročí narození slavného houslaře Přemysla Otakara Špidlena, vystoupí Pavel Šporcl, Zemlinského kvarteto a Josefína Špidlenová. V pražském Mozarteu, kde nebudou místa číslovaná a vstupné...

Exministr Svoboda: Václava Hrubého ze Štiřína bych povýšil do šlechtického stavu

25.February » Deník.cz
Na neplánovaně poslední koncert z cyklu Sukova hudebního Štiřína přišlo včera do Salmova sálu nejvíc lidí v jeho 25leté historii. Nejen kvůli mimořádnému umění klavíristy Martina Kasíka a houslisty Ivana Ženatého, ale i proto, aby podpořili Václav...

Klasická hudba rozezní Šumperk i Jeseník, festival Klasika Viva nabídne šest koncertů

31.January » Olomoucká Drbna
Mezzosopranistka Eva Garajová s flétnistkou Žofií Vokálkovou, houslista Ivan Ženatý či Prague Cello Quartet ozdobí letošní festival Klasika Viva. Během jarního cyklu se uskuteční v Šumperku a Jeseníku šest koncertů. Festival začíná 2. února v Jese...

Ivan Ženatý a Martik Kasík – dva světoví mistři vystoupí v Poličce

21.January » Novinky.cz
Je vždy velikou radostí, když se tito dva hudebníci do Poličky vrací. Přijďte si vychutnat mimořádný hudební večer s hvězdami současného hudebního světa. Spolek Náš Martinů uvede koncertní salon dvou světových mistrů.

Za Bendou z Benátek do Postupimi

21.November » Rádio Proglas
V pátek 22. listopadu v den svátku sv. Cecílie si v rámci polední Hudební siesty připomeneme hudebního skladatele Františka Bendu, který se v tento den roku 1709 narodil.

Ivan Ženatý a Martin Kasík

10.September » Informuji.cz
Nenechte si ujít na našem zámku Sukův hudební Štiřín (22. 9. od 17:00... | Kamenice - (2019-09-22 17:00:00 - 2019-09-22 00:00:00)

Tato informační stránka o Ivan Ženatý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Ženatý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes