15
new stories - click to show

Ondřej Petr

Related to

Úspěšná sezóna Teamu CykloTrener

20.December » RoadCycling.cz
Po každoročním víkendovém adventním setkání v dokonalém penzionu Krásná Samota na hranici národního parku České Švýcarsko hodnotil Team CykloTrener svou sedmou sezónu.

Vendula Frintová vládne dál. Stala se královnou českého triatlonu již popáté

5.November » sportovnilisty.cz
Popáté v řadě byla královnou českého triatlonu zvolena Vendula Frintová. Česká reprezentantka převzala toto ocenění během slavnostního večera, který se uskutečnil 2. listopadu 2019 v čestlickém hotelu Aquapalace Prague. Spolu s ní byli oceněni tak...

44. Vabrouškovo vítězství na Ironmanu. V Opavě vyvrcholila Xterra Czech Tour.

26.August » E Triatlon
Petr Vabroušek si připisuje v Estonsku své 44.vítězství na Ironmanu. Tomáš Jiránek zvítězil v posledním závodě Xterra Czech Tour v Opavě. Celkovým vítězem seriálu je Ondřej Petr a Jana Dubcová.

Xterra triatlon na Biřičce přilákal kromě triatlonové špičky také mnoho známých osobností

30.July » RUN magazine
Hradecký terénní triatlon každoročně přiláká velký počet triatlonistů, letos se navíc hlavní závod jel pod hlavičkou Xterra jako český pohár v terénním triatlonu, a tak se do Hradce Králové sjela špička českých terénních triatletů. Hlavní závod po...

Víkendové úspěchy ve znamení především českých žen.

30.July » E Triatlon
Petra Kuříková veze z ME ve sprint triatlonu z ruské Kazaně stříbro. Radka Kahlefeldt ovládla Challenge Prague. Ironman Canada pro Karla Sumbala. Předposlední závod českého poháru v Xterra triatlonu ovládl po těsném finiši Vojtěch Bednarský.

Ostrovský triatlon zažil velké návraty i vítězství Petra a Brantlové

9.June » RUN magazine
Závod ve znamení návratů. Takový byl letošní ročník XTERRA CITY TRIATHLONu Ostrov, který se v sobotu 8. června uskutečnil jako druhý díl Českého poháru v terénním triatlonu. Zvítězili Ondřej Petr a Jana Brantlová. Návrat č. 1: Ostrovský triatlon s...

Ostrovský triatlon zažil velké návraty i vítězství Petra a Brantlové

9.June » E Triatlon
OSTROV, 8. června 2019 – Závod ve znamení návratů. Takový byl letošní ročník XTERRA CITY TRIATHLONu Ostrov, který se v sobotu 8. června uskutečnil jako druhý díl Českého poháru v terénním triatlonu. Zvítězili Ondřej Petr a Jana Brantlová.

Frintová podala skvělý výkon v Japonsku. Simona Křivánková bere 6.místo v Německu.

21.May » E Triatlon
Vendula Frintová si doběhla pro 12.místo v závodě seriálu mistrovství světa(WTS) v Jokohamě. Čelůstka závod dokončuje na 40.místě. Petra Kuříková v závodě SP bere 16.místo. Simona Křivánková se probojovala na širší podium v závodě Challenge Heilbo...

Ondřej Petr a Italka Morvillo ovládli HusMuž Duathlon

20.May » Prachatice
V sobotu 18. května odstartoval znovuobnovený český pohár v terénním triatlonu pod hlavičkou XTERRA. Do jihočeských Křišťanovic se sjelo přes 100 závodníků na které čekaly blátivé tratě v okolí hradu Hus.

Čokoládový festival potěší děti i dospělé

15.January » Nymburský deník
Lysá nad Labem – Poslední lednový víkend bude na lyském výstavišti opravdu sladký. Uskuteční se tu akce, která bude mít v těchto prostorách premiéru. A kromě dospělých na ni určitě rádi zavítají i děti. Konat se bude totiž Čokofestival.

Tato informační stránka o Ondřej Petr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Petr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes