Jan Pirk

Related to

Kouzelná premiéra Čarodějky plná hvězd: Andrea Pomeje, Genzer a Pirk!

20:01 » Blesk.cz
Rudý koberec před divadlem, majestátní výzdoba jako na Halloweenu a hlavně velkolepý program v podobě nejúspěšnějšího světového muzikálu Čarodějka! Kdo si její premiéru nenechal ujít?

Profesor Pirk o léčbě »Schumiho«: To nevypadá dobře...

11.September » Aha!
Převezli ho prý do pařížského špitálu na oddělení kardiovaskulární chirurgie, kde mu dávají infuze kmenových buněk. Pokud je to pravda, s legendárním pilotem formule 1 Michaelem Schumacherem (50) to nevydá dobře...

Profesor Pirk o léčbě »Schumiho«: To nevydá dobře...

11.September » Aha!
Převezli ho prý do pařížského špitálu na oddělení kardiovaskulární chirurgie, kde mu dávají infuze kmenových buněk. Pokud je to pravda, s legendárním pilotem formule 1 Michaelem Schumacherem (50) to nevydá dobře...

Do křesla pro Fausta přijde kardiochirurg Jan Pirk

10.September » Pražský patriot
Beseda z cyklu Křeslo pro Fausta se uskuteční ve čtvrtek 26. září v 17 hodin ve Fausťáku – Akademickém klubu 1. LF UK, Karlovo nám. 40, Praha 2.

Běchovická tradice navazuje poslední zářijovou neděli 123. ročníkem

9.September » běhej.com
Pro běžce jsou „Běchovice“ mnohem více než pouhou tradicí, kterou je třeba ctít. Když se vysloví jméno závodu, všichni dobře vědí, že nejde o ledajakou desítku. Trať vede po hlavní, českobrodské ulici sice bez velkých zákrut, zato víceméně do kopc...

Zemřel chirurg Rudolf Kramář, který se spolupodílel na první transplantaci srdce u nás

20.August » Literární noviny
Krátce nad ránem 20. srpna zemřel ve „svém“ Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) docent MUDr. Rudolf Kramář, CSc., jeden z pionýrů české i slovenské kardiovaskulární chirurgie. Bylo mu 89 let. „Tyto chvíle patří mezi ty nejsmutnější...

Nový terminál už opravují

20.August » Plzeňský deník
Plzeň - Oblast nového přestupního terminálu na náměstí Milady Horákové v Plzni na Slovanech, který funguje od září minulého roku, je opět rozkopaná.

Ambasador Prazdroje Jan Pirk: Pivo je nejlepší iontový nápoj

20.August » Plzeňský deník
Plzeň /ROZHOVOR/ - Jedenasedmdesátiletý světoznámý kardiochirurg, přednosta Kardiocentra IKEMu a příznivec plzeňského ležáku Jan Pirk získal minulý týden od Plzeňského Prazdroje titul Honorary Connoisseur.

Opilec uvízl v zábradlí u autobusáku! Vyprostit ho museli strážníci - FOTO

16.August » QAP.cz
Hodně nepovedený akrobatický kousek se povedl opilci u autobusového nádraží v Plzni. Při přelézání zábradlí uvízl a zůstal na něm viset. Na pomoc museli vyrážet strážníci.

Nejlepším výčepním plzeňského piva za rok 2019 se stal Simon Balonek

16.August » Region Plzeň
Titul mistra výčepního v soutěži Pilsner Urquell Master Bartender, kterou každoročně pořádá Plzeňský Prazdroj, získal Simon Balonek z pražské hospody U Kruhu.

Velké klání o mistra výčepního v Plzni! Titul Master Bartender putuje do Prahy

16.August » QAP.cz
Plzeňský Prazdroj ovládlo opět velké klání Pilsner Urquell Master Bartender. Nejlepším výčepním plzeňského piva za rok 2019 se stal Simon Balonek.

Ze srpnové Meduňky: Chybí nám klid

2.August » Meduňka
Z nového čísla Meduňky vybíráme ukázku z titulního rozhovoru Věry Keilové se známým lékařem MUDr. Tomášem Lebenhartem… Jeho kniha Svlékl jsem bílý plášť před lety zaujala, nicméně druhá kniha Bez pláště, v níž se vyznává ze své nelehké životní zko...

Tato informační stránka o Jan Pirk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pirk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes