Jiří Plaček

Vztahuje se k

Ortenova Kutná Hora

20.srpna » Informuji.cz
Celostátní soutěžní přehlídka mladých básníků, fotografická... | Kutná Hora - (2018-09-07 00:00:00 - 2018-09-09 00:00:00)

Praktický lékař: Nepodceňujte prevenci. Je důležitá

4.března » Zlínský deník
ROZHOVOR/ - Kdy jste naposledy byli na preventivní prohlídce? Já jsem svého praktického lékaře viděla asi před dvěma lety – zahlédla jsem ho letmo z auta při jízdě do práce. Lékař Jiří Plaček je ale přesně ten typ doktora, ke kterému bych na preve...

Historický dům v Široké ulici je k mání za téměř deset milionů korun

6.února » Chrudimské noviny
Chrudim – Pořídit si nemovitost v samotném centru města, není právě snadné. V podstatě k tomu vlastně není ani příliš důvodů. Služby pro případné obyvatele tu nejsou, parkovací plochy rovněž chybí. Přesto čas od času některý z historických domů zm...

VIDEO: Kostel duchů na Plzeňsku se řadí mezi nejděsivější místa světa

4.listopadu » iRegiony Impuls
Ze zchátralého kostela v Lukové na Plzeňsku udělali sádroví duchové během čtyř let senzaci, která se na internetu řadí mezi nejděsivější místa světa. Na opravu střechy v minulosti zapomenutého kostela nyní pošle ministerstvo milion korun.

Tato informační stránka o Jiří Plaček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Plaček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes