Radek Plavecký

Vztahuje se k

Jak uspět s žádostí o dotaci na peletový kotel? Hlavně neotálet!

25.října » Česká peleta
The post Jak uspět s žádostí o dotaci na peletový kotel? Hlavně neotálet! appeared first on Česká peleta .

Mělnické podzemí si tajemství uchová

23.října » Novinky.cz
Velkou záhadou Mělníka je podzemí ukryté pod historickým centrem města. Systém chodeb a sklepů byl v pískovcovém podloží a opuce budovaný už ve 13. a 14. století.

Valeo chce u Milovic investovat 100 miliónů do testovacího centra

17.října » Novinky.cz
Do areálu bývalého letiště Boží Dar u Milovic zainvestuje společnost Valeo Autoklimatizace v následujících 10 letech 100 miliónů korun. Zavázala se k tomu středečním podpisem memoranda se Středočeským krajem a městem Milovice.

ČSSD v Mladé Boleslavi propadla, ale má náměstka primátora

8.října » Novinky.cz
V Mladé Boleslavi byla stvrzena koaliční dohoda čtyř stran, tedy ODS, Volba pro MB + ANO, STAN a ČSSD, které si rozdělily posty ve vedení města.

Jinak to nešlo, obhajuje Jiránek kladenskou spolupráci ODS s SPD

8.října » Novinky.cz
Jinak to složit nešlo, okomentoval pro Právo vznik koalice v Kladně Dan Jiránek z ODS, který by se měl stát primátorem města. Spolupráci uzavřeli zástupci ODS, Kladeňáků, ANO a SPD Tomia Okamury. Pozornost budí zejména účast okamurovců, které i zá...

První den obecních a senátních voleb skončil, policie prověřuje kupčení s hlasy

5.října » Novinky.cz
Ve 14 hodin se v České republice otevřely volební místnosti. Lidé v pátek a v sobotu rozhodují o novém obsazení obecních zastupitelstev a třetiny Senátu. Zájem zapojit se do komunální politiky projevilo letos zhruba 216 000 kandidátů.

ON-LINE: K volbám v Bílině přijela policie, nahrnuli se tam lidé, kteří ani nevěděli, jak volit

5.října » Novinky.cz
Ve 14 hodin se v České republice otevřely volební místnosti. Lidé v pátek a v sobotu rozhodují o novém obsazení obecních zastupitelstev a třetiny Senátu. Zájem zapojit se do komunální politiky projevilo letos zhruba 216 000 kandidátů.

Voda pro Prahu a okolí bude čistší

4.října » Novinky.cz
Pitná voda pro Prahu a další města a obce středních Čech a Vysočiny bude čistší. Prozatím se příliš nedaří v úpravnách vod zachycovat některé chemické látky. Jde například o pesticidy, jimiž se ošetřují pole, nebo léčiva, která lidé vylučují, nebo...

Mladoboleslavští žáci se učí ve virtuální realitě

3.října » Novinky.cz
V učebně sedí v lavicích žáci a na hlavách mají speciální brýle. Mobilní telefon tu není zakázaný, naopak povinný, a to jako součást sady pro výuku s pomocí virtuální reality. Tak vypadají hodiny, při nichž se studenti střední zdravotnické školy v...

Duka: Je pokrytecké pod praporem T.G.M. upírat právo na vyrovnání církvím

28.září » Novinky.cz
V Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi začala v pátek dopoledne Národní svatováclavská pouť. Tisíce lidí si tady připomínají knížete sv. Václava, který byl v roce 935 ve Staré Boleslavi zavražděn. Je pokrytecké pod praporem T.G.M. bojovat proti kř...

V Mělníku vrcholí 80. ročník vinobraní, očekává se až 30 tisíc lidí

15.září » Novinky.cz
V Mělníku si během tohoto víkendu užívají milovníci vína. Propukl tady už 80. ročník tradičního vinobraní, které je jedno z největších v republice. Součástí byl historický průvod, který odstartoval hlavní sobotní program.

Mladoboleslavsko hlídá policie tří států

4.září » Novinky.cz
V ulicích Mladé Boleslavi už nebudou hlídkovat jen čeští policisté a strážníci, ale posila přišla i ze Slovenska a Polska.
Ivan Bartoš - Český politik
Tomáš Zima - Český lékař a biochemik
Jaroslava Jermanová - Česká politička

Tato informační stránka o Radek Plavecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Plavecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes