Vladimír Plšek

Vztahuje se k

Křídlatka, bolševník nebo zavíječ. Města ve Zlínském kraji trápí invazní škůdci

31.července » iDNES.cz
Radnice ve Zlíně, Otrokovicích i dalších městech Zlínského kraje bojují s invazní druhy živočichů i rostlin. Třeba zavíječ zimostrázový se objevil teprve před pár lety, ale dokázal už poškodit značné množství keřů. Další články k tématu: Ekologové...

Křídlatka, bolševník nebo zavíječ. Města ve Zlínském kraji trápí invazní škůdci

31.července » iRegiony Impuls
Radnice ve Zlíně, Otrokovicích i dalších městech Zlínského kraje bojují s invazní druhy živočichů i rostlin. Třeba zavíječ zimostrázový se objevil teprve před pár lety, ale dokázal už poškodit značné množství keřů.

Na frekventované otrokovické křižovatce nebude dočasně fungovat semafor

24.května » Zlin.cz
OTROKOVICE - Řidiči projíždějící Otrokovicemi se budou muset v pátek 25. května obrnit trpělivostí. Na vytížené křižovatce totiž nebude několik hodin fungovat semafor, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Vánoce do ulic měst přinesou řadu novinek

19.listopadu » Zlínský deník
Vánoční hvězdy, padající krápníkové efekty, nasvětlené fontány, světélky ozdobené lípy, nové stříbrné a zlaté baňky, svítící sloupy veřejného osvětlení města vykouzlí magickou atmoséru Vánoc. Zářit budou především radostná dětská očka.

Otrokovický vánoční strom už nebudou zdobit polystyrenové koule

5.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Vánoční strom, který bude letos zdobit náměstí v Otrokovicích, bude mít novou výzdobu. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

V Otrokovicích rozsvítí vánoční strom v novém kabátě

2.listopadu » Otrokovice
V uplynulých letech tvořily ozdobu vánočního stromku na náměstí v Otrokovicích sněhobílé polystyrenové koule. Letos ozdobí vánoční strom sto kusů nových stříbrných a zlatých baněk. Rozsvícení vánočního stromu a svátečního osvětlení ve městě se usk...

Technické služby Otrokovice se připravují na zimní období

29.října » zlínskénovinky.cz
Zajistit údržbu na chodnících, cyklostezkách a silnicích našeho města je jedním z hlavních úkolů Technických služeb Otrokovice v zimní sezóně.

Technické služby Otrokovice mají na zimní údržbu stovky tun písku a soli

27.října » Zlin.cz
OTROKOVICE – Technické služby Otrokovice jsou připravené na zimní sezónu. Mají přichystaných 300 tun posypového písku na chodníky a 50 tun soli na údržbu silnic, která se podle potřeby doplňuje, řekla serveru Zlin.cz mluvčí města Romana Stehlíková.

Technické služby Otrokovice se připravují na zimní období

26.října » Otrokovice
Zajistit údržbu na chodnících, cyklostezkách a silnicích našeho města je jedním z hlavních úkolů Technických služeb Otrokovice v zimní sezóně. Do plánu zimní údržby je zařazena většina místních komunikací ve městě a větší část chodníků a cyklostez...

Otrokovické Technické služby o město vzorně pečují, chválí si tamní radní

30.září » Zlin.cz
OTROKOVICE - V letních měsících pracovníci Technických služeb Otrokovice nelenili. Natřeli sloupy a vyměnili svítidla lamp veřejného osvětlení, zajišťovali také úklidové práce a vysadili na území Otrokovic téměř 14 tisíc nových rostlin, vyjmenoval...

Otrokovice: Technické služby pečují o město

28.září » ParlamentniListy.cz
V letních měsících pracovníci Technických služeb Otrokovice nelenili. Uskutečnili nátěry sloupů a výměnu svítidel lamp veřejného osvětlení, zajišťovali úklidové práce a vysadili na území Otrokovic téměř 14 tisíc nových rostlin.

Státní svátek svoz popelnic ve Zlíně ani v Otrokovicích neovlivní

28.září » Zlin.cz
ZLÍN, OTROKOVICE - Obyvatelé Zlína i Otrokovic se ve čtvrtek 28. září nemusejí obávat, že jim popeláři nevyvezou popelnice. Serveru Zlin.cz to řekli mluvčí obou měst.
Michal Mynář - Psychoterapeut

Tato informační stránka o Vladimír Plšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Plšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes