Vladimír Plšek

Vztahuje se k

Technické služby Otrokovice jsou na zimní období připraveny

13:51 » Otrokovice
Zajistit údržbu na chodnících, cyklostezkách a silnicích našeho města je jedním z důležitých úkolů Technických služeb Otrokovice v zimní sezóně. Do plánu zimní údržby je zařazena většina místních komunikací ve městě a větší část chodníků a cyklost...

Otrokovice začnou s vánoční výzdobou města

9.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE – V Otrokovicích začnou v pátek rozmisťovat na sloupy veřejného osvětlení vánoční výzdobu, která bude čítat 80 kusů ozdob. K tomu město ozdobí tři vánoční stromy, řekla serveru Zlin.cz mluvčí městského úřadu Romana Stehlíková.

Přípravy na vánoční výzdobu města jsou v plném proudu

8.listopadu » Otrokovice
Pracovníci technických služeb začnou v Otrokovicích od pátku 9. listopadu s umisťováním vánočních ozdob na sloupy veřejného osvětlení. I v letošním roce byly přikoupeny nové ozdoby, které oživí zejména vánoční stromeček a prostory na náměstí. Rozs...

V Otrokovicích i přes vedro vysázeli tisíce letniček a stovky keřů

19.října » Zlin.cz
OTROKOVICE – I přes vysoké teploty a sucho vysázeli pracovníci Technických služeb Otrokovice v letošním druhém kvartále 14 tisíc letniček, stovky trvalek a keřů a osm nových stromů. Věnovali se i ostatním činnostem jako zálivka, kácení nebo kontro...

Technické služby ve druhém kvartálu nezahálely

16.října » Otrokovice
Letní vysoké teploty a extrémní sucha dali pracovníkům Technických služeb Otrokovice v letošním roce zabrat. Přesto se jim podařilo udržet město zelené a rozkvetlé. Nezanedbali ale ani ostatní běžné činnosti.

Křídlatka, bolševník nebo zavíječ. Města ve Zlínském kraji trápí invazní škůdci

31.července » iDNES.cz
Radnice ve Zlíně, Otrokovicích i dalších městech Zlínského kraje bojují s invazní druhy živočichů i rostlin. Třeba zavíječ zimostrázový se objevil teprve před pár lety, ale dokázal už poškodit značné množství keřů. Další články k tématu: Ekologové...

Křídlatka, bolševník nebo zavíječ. Města ve Zlínském kraji trápí invazní škůdci

31.července » iRegiony Impuls
Radnice ve Zlíně, Otrokovicích i dalších městech Zlínského kraje bojují s invazní druhy živočichů i rostlin. Třeba zavíječ zimostrázový se objevil teprve před pár lety, ale dokázal už poškodit značné množství keřů.

Na frekventované otrokovické křižovatce nebude dočasně fungovat semafor

24.května » Zlin.cz
OTROKOVICE - Řidiči projíždějící Otrokovicemi se budou muset v pátek 25. května obrnit trpělivostí. Na vytížené křižovatce totiž nebude několik hodin fungovat semafor, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Vánoce do ulic měst přinesou řadu novinek

19.listopadu » Zlínský deník
Vánoční hvězdy, padající krápníkové efekty, nasvětlené fontány, světélky ozdobené lípy, nové stříbrné a zlaté baňky, svítící sloupy veřejného osvětlení města vykouzlí magickou atmoséru Vánoc. Zářit budou především radostná dětská očka.

Otrokovický vánoční strom už nebudou zdobit polystyrenové koule

5.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Vánoční strom, který bude letos zdobit náměstí v Otrokovicích, bude mít novou výzdobu. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

V Otrokovicích rozsvítí vánoční strom v novém kabátě

2.listopadu » Otrokovice
V uplynulých letech tvořily ozdobu vánočního stromku na náměstí v Otrokovicích sněhobílé polystyrenové koule. Letos ozdobí vánoční strom sto kusů nových stříbrných a zlatých baněk. Rozsvícení vánočního stromu a svátečního osvětlení ve městě se usk...

Technické služby Otrokovice se připravují na zimní období

29.října » zlínskénovinky.cz
Zajistit údržbu na chodnících, cyklostezkách a silnicích našeho města je jedním z hlavních úkolů Technických služeb Otrokovice v zimní sezóně.
Michal Mynář - Psychoterapeut

Tato informační stránka o Vladimír Plšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Plšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes