Petr Podhola

Vztahuje se k

Plzeň a Budějovice získaly na rozvoj téměř tři čtvrtě miliardy korun

9.prosince » Region Plzeň
Plzeň a České Budějovice získaly finance z EU v uplynulých letech na realizaci velkých investičních akcí v rámci tzv. Integrovaných plánů rozvoje měst (IPRM).

Budějovickou radnici čeká střídání stráží

České Budějovice – Čtvrteční ustavující zasedání nového zastupitelstva v Českých Budějovicích by mělo zahájit střídání na radnici.

Na radnici se už bude dívat jen jako chodec

České Budějovice – Pytel plný papírů určených k vyhození, šuplíky a police zející prázdnotou, na stole už jen několik zbývajících dokumentů. Dlouholetý náměstek českobudějovického primátora Petr Podhola (ČSSD) odchází z radnice.

České Budějovice mají workoutové hřiště

Volání občanů Českých Budějovic po vybudování workoutového hřiště bylo vyslyšeno. Od poloviny října je jim k dispozici nové hřiště se cvičebními prvky pro tento trendy styl cvičení s vahou vlastního těla. V rámci města jde o první hřiště svého dru...

Odpoledne s vůní máty

5.října » České Budějovice
Náměstek primátora Petr Podhola dnes přivítal seniory na dalším Odpoledni s vůní máty, oblíbeném setkání v kulturním domě Slavie.

Náměstek přijal novou děkanku, domluvili se na spolupráci

2.října » České Budějovice
Náměstek primátora Petr Podhola se setkal s nově zvolenou děkankou Pedagogické fakulty JU Helenu Koldovou.

ZŠ Máj II si připomněla 100 let republiky

1.října » České Budějovice
Společně s ředitelkou školy při té příležitosti zasadil lípu, jako symbol připomínající naše národní dějiny.

Odhalení busty TGM v Tyršových sadech

20.září » České Budějovice
Dne 20. 9. 2018 proběhlo za účasti primátora města Jiřího Svobody a náměstka primátora Petra Podholy slavnostní odhalení busty Tomáše Garrigue Masaryka.

Přestavba knihovny v Budějovicích začne příští rok. Bude bez nové křižovatky

20.září » iDNES.cz
Změněný územní plán kolem Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích má chyby. Jihočeský kraj ho chce zrušit. Krajský úřad totiž našel v dokumentu závažné nepřesnosti. Další články k tématu: Knihovna v Budějovicích odkryje novou tvář podle ...

Přestavba knihovny v Budějovicích začne příští rok. Bude bez nové křižovatky

20.září » iRegiony Impuls
Změněný územní plán kolem Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích má chyby. Jihočeský kraj ho chce zrušit. Krajský úřad totiž našel v dokumentu závažné nepřesnosti.

Haklovy Dvory mají nové dětské hřiště

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Obyvatelé městské části Haklovy Dvory si přáli pro své děti hřiště. Teď ho mají. Nový plácek s herními prvky stál 688 tisíc korun.

Tato informační stránka o Petr Podhola zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Podhola" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes