Andrea Pomeje

Related to

Andrea Pomeje připustila strach o přítele! Známe důvody!

10:26 » stars24.cz
Vdova Andrea Pomeje přišla počátkem letošního roku o muže, tou dobou už však měla přítele Petra Plačka. Teď však naznačila, že se bála, že přijde i o něj. Vůbec by se tomu prý nedivila, a to hned z několika důvodů.

Trable v ráji se svalovcem Pedritkem? Andrea Pomeje přiznala strach!

24.May » Blesk.cz
Svalnatý pokrývač Petr Plaček (38) se do dýdžejky Andrey Pomeje (30) zamiloval v době, kdy už s manželem Jirkou Pomeje (†54) nežila. Jenže byl v posledním stádiu boje s rakovinou, a Andrea proto zažívala těžké chvíle.

Andrea Pomeje: Utíká do ciziny

23.May » NašeHvězdy.cz
Zřejmě už má plné zuby neustálých negativních řečí, a proto se rozhodla se s rodinou odstěhovat do Thajska. Manželka zesnulého producenta Jiřího Pomejeho (†54) Andrea Pomeje (30) se rozhodla k velké životní změně. Nechce tu pr ý žít v nenávisti. P...

Andrea Pomeje kvůli obřím dluhům manžela nesmí z Česka: Thajský sen se rozplynul

23.May » Expres.cz
Plány na thajský druhý domov se Andree Pomeje (30) rozplynuly jako pára nad hrncem. U notáře totiž zjistila, že dluhy po manželovi jsou mnohem vyšší, než čekala. Ač se Jiří Pomeje (†54) svým závazkům dostát, zbyly po něm pohledávky, které aktuálně...

Andrea Pomeje v maléru: Zákaz cestování a soudy o peníze!

23.May » stars24.cz
Tři měsíce po manželově smrti se vdova Andrea Pomeje dostává do problémů kvůli soudům ohledně dědictví po Jiřím Pomeje (†54). A bohužel je to horší, než se původně předpokládalo. Dýdžejka má naštěstí oporu ve svých blízkých.

Vdova po Jiřím Pomeje Andrea: Uvězněná kvůli jeho neznámým dluhům!

23.May » Aha!
Není žádným tajemstvím, že Jiří Pomeje (†54) měl statisícové dluhy, které se snažil umořit, jak se dalo, ale nikdy je nesplatil a stále narůstají. Při poslední návštěvě notáře se vdova Andrea (30) dozvěděla, že už je to hodně přes milion korun a v...

Záhadný vzkaz Andrey Pomeje: Co to má znamenat?

22.May » stars24.cz
Po náročném úvodu letošního roku se Andrea Pomeje dává dohromady, občas však má náladu se ze svých pocitů vypsat na sociální síti. Její nejnovější vzkaz je však natolik záhadný, že vyvolává víc otázek, než nabízí odpovědí.

Děsivý příběh Andrey Pomeje: Promluvila o sebepoškozování!

16.May » stars24.cz
Vdova Andrea Pomeje se na sociální síti rozhodla popsat, jak přišla ke svým pěti tetováním. Záhy se z toho však vyklubala děsivá osobní zpověď, v níž dýdžejka přiznala, že po poslední návštěvě tatéra už chápe, co vede lidi k sebepoškozování.

Zpověď vdovy po Jiřím Pomeje (†54) Andrey: Fungovala jsem mimo svoje tělo!

16.May » Blesk.cz
Krásná brunetka Andrea Pomeje to v poslední době neměla vůbec jednoduché. Po smrti manžela Jiřího Pomeje (†54) se ale snaží žít svůj život opět naplno. Pracuje jako dýdžejka, stará se o dceru Aničku a randí s fešákem Petrem Plačkem (38). Na sociál...

Andrea Pomeje po smrti manžela brání dceru Aničku

15.May » Týden.cz
Smrt herce Jiřího Pomeje, který prohrál boj s rakovinou, zasáhla spoustu lidí. Nejvíce však jeho manželku Andreu. Ačkoli spolu již nežili, mají dceru Aničku. A právě na ní teď musí Andrea myslet nejvíce.

Psychické peklo Aničky Pomeje (5): Noční můry z domovního zvonku

15.May » Aha!
Rodiče přenášejí své problémy na děti. Anička Pomeje musela kromě žalu bojovat i s nespavostí a strachem z nočních můr.

Psychické peklo Aničky Pomeje (5): Strach z domovního zvonku

15.May » Aha!
Rodiče přenášejí své problémy na děti. Anička Pomeje musela kromě žalu bojovat i s nespavostí a strachem z nočních můr.
Jiří Pomeje - Herec a moderátor

Tato informační stránka o Andrea Pomeje zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Pomeje" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes