Agáta Prachařová Modelka

Related to


Stories

Agáta Prachařová POTVRDILA ROZVOD?! Záhadná slova, ze kterých mrazí...

14:52 » eXtra.cz
Že to mezi Agátou Prachařovou (34) a Jakubem Prachařem (35) nevypadá růžově, to vědí snad už děti v mateřských školách. V showbyznysu se nemluví pomalu o ničem jiném. Exmodelce se už několikrát předtím podařilo manželství zachránit, její poslední ...

Agáta Prachařová se dočkala: Už si válí šunky u moře!

12:31 » stars24.cz
Agáta Prachařová se o víkendu vydala za maminkou Veronikou Žilkovou do Izraele, která se moc těšila na vnoučata Kryšpína a Miu. Její dcera toužila především po něčem jiném a dnes se jí přání splnilo.

Konečně! Obrovský úspěch Agáty Hanychové v boji o manžela!

7:11 » Šíp
Manželství Agáty Prachařové a Jakuba Prachaře je v troskách. Dlouhodobé neshody spojené s křivdami z minulosti udělali své a moderátor se sbalil a ze dne na den odešel od rodiny. Agáta si z celé věci nejdřív hrozně dělala legraci, než jí došlo, že...

Potvrzeno: Víme, kam odletěla Agáta Prachařová s dětmi!

19.May » stars24.cz
Agáta Prachařová dnes se svými dětmi opustila Prahu. V Ruzyni společně nasedli na letadlo a vyrazili neznámo kam. Zatímco Agáta úspěšně tajila jméno cílové destinace, nakonec ji prozradila jí blízká osoba.

Agáta Prachařová přistižena na letišti: Svobodná a bez dětí?

19.May » stars24.cz
Jak nedávno slíbila, tak dnes činí. Agáta Prachařová byla přistižena na letišti, jak odlétá pryč z České republiky. Její cílovou destinaci nikdo nezná, promluvila však o svém rodinném stavu a dětech.

Agáta Prachařová zase šokuje: Láskyplné tetování!

18.May » stars24.cz
Má Agáta Prachařová srdce na správném místě? Tentokrát výjimečně není řeč o průběhu manželské krize s Jakubem, ale o nejnovějším tetování na jejím těle. Agáta totiž všechny zaskočila tím, že si nechala vytetovat symbol lásky, kterou právě postrádá.

Agáta Prachařová má srdce na dlani

18.May » Týden.cz
Čím větší smutek skrývá ve svém nitru, tím barevnější zdá se býti navenek. Bývalá modelka Agáta Prachařová si nedávno v naprostém utajení nechala potetovat dlaně a dosud si toho všimla jen hrstka lidí!

Překvapivá slova Dany Batulkové: Agáta Prachařová bude ráda!

16.May » stars24.cz
Až se to dozví Agáta Prachařová, bude štěstím bez sebe. Maminka jejího manžela Dana Batulková v nedávném rozhovoru uvedla, že neřeší, kdo je pokrevní a kdo nepokrevní člen rodiny. Navíc nesnáší rozchody. Má to být vzkaz pro Jakuba Prachaře?

Jakub Prachař šokuje: Tohle mu chybělo?!

16.May » stars24.cz
Zatímco Agáta Prachařová se trápí za volantem, kde porušuje bezpečností předpisy, její manžel Jakub by do auta ani sednout nemohl. Včerejší večer se u něj totiž nesl ve znamení oblíbeného tuzemského alkoholového nápoje. Chyběl mu doma rum?

V manželské krizi tápající Agáta to přepískla: Video z auta je za hranou!

16.May » Blesk.cz
Bývalá modelka Agáta Prachařová (34) toho má v poslední době až nad hlavu. Odešel od ní manžel Jakub Prachař (35), Veronika Žilková (57), která jí po jeho odchodu pomáhala s domácností, odletěla zpátky do Izraele a v neposlední řadě se přidaly zdr...

Agáta Prachařová (34) si na profil přidala žhavou fotku: Podívejte se jak jí to sluší

15.May » eXtra.cz
Agáta Prachařová se na sociální síti pochlubila krásnou fotkou, kde jí to moc sluší. Rozhodně na ní vypadá spokojeně. Co myslíte?

Agáta Prachařová zveřejnila řadu fotografií své pusy po oparu (FOTO)

Česká modelka a herečka Agáta Prachařová na svém Instagramu zveřejnila pět selfíček po oparu. V popisu se upřímně přiznala, že je to čistá radost.
David Vaníček - Tiskové oddělení FTV Prima

Tato informační stránka o Agáta Prachařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Agáta Prachařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes