15
new stories - click to show

Zdeněk Prokeš

Related to

75 let Taneční konzervatoře hl. města Prahy

2.September » Taneční aktuality
V uplynulém školním roce 2020/2021 si Taneční konzervatoř hlavního města Prahy připomínala 75 let od svého založení, což z ní činí nejstarší státní instituci svého druhu u nás.

Zemřel Micha van Hoecke

18.August » Divadelní noviny
(22. 7. 1944 Brusel, Belgie – 7. 8. 2021 Castiglioncello, Itálie) Významný belgický choreograf, divadelní režisér a tanečník.

Ještě chci mladé kluky prohánět, říká opora Klokanů Jindřišek. Myšlenky na konec kariéry jsou pryč

14.August » eFotbal.cz
Česká liga > Trpělivě vyhlíží svůj návrat. A s ním i všichni věrní fanoušci Bohemky. Nejstarší hráč Fortuna:ligy Josef Jindřišek nastoupil o víkendu podruhé za béčko a otestoval si, že jeho koleno zase snese soutěžní vytížení. Proto nezbývá než do...

Rozhodnutí č.j. StS 455/2020/52 Ing. Zdeněk Prokeš

13.July » ČKAIT
Rozhodnutí č.j. StS 455/2020/52 Ing. Zdeněk Prokeš Admin2 13. 07. 2021 Rozhodnutí č.j. StS 455/2020/52 Ing. Zdeněk Prokeš

Zemřela Carla Fracci

(20. 8. 1936 Milán, Itálie – 27. 5. 2021 Milán, Itálie) Světoznámá balerína přezdívaná Královna La Scaly. The New York Times ji tituloval Prima ballerina assoluta. Působila i jako herečka.

Teplé počasí nahrává klíšťatům. Počet onemocnění roste, očkovaných je málo

14.May » iRegiony Impuls
Teplé počasí nahrává parazitům a lékaři varují, že riziko klíšťové encefalitidy nebo boreliózy je v současné době vyšší. Infekční oddělení prostějovské nemocnice řeší každoročně desítky případů onemocnění, loňský rok byl ve statistikách nadprůměrný.

Zemřela Colleen Scott

(6. 9. 1945 Durban, Jihoafrická republika – 9. 5. 2021 Mnichov, Německo) Významná německá tanečnice, baletní mistryně a pedagožka, manželka českého tanečníka a bývalého ředitele Bavorského státního baletu v Mnichově Ivana Lišky.

Jan Hartmann: „Mladým choreografům bych poradil, aby si dávali pozor na cestu, ale šli do toho po hlavě“

S Janem Hartmannem se známe dlouhá léta. Současná doba nám nedovolila setkat se osobně, a tak jsme se při příležitosti jeho kulatin spolu ohlédli za uplynulým časem a zážitky písemně, skrze počítače.

Absolutní rekordman Klokanů? Lhal bych, kdybych tvrdil, že po této metě nepošilhávám, říká Bartek

30.March » eFotbal.cz
Česká liga > Velezkušený David Bartek (33) už odehrál v české nejvyšší soutěži za Bohemians Praha 1905 hned 261 utkání, díky čemuž se v historickém pořadí zelenobílé značky z Ďolíčku osamostatnil na třetí pozici a na čtvrté místo odsunul legendárn...

Zelenobílá legenda pokračuje. Jindřišek prodloužil, zaútočí na rekord

17.March » iSport.cz
Hrát ligu i ve 41 letech. Aspoň takový je cíl Josefa Jindřiška. Kapitán Bohemians 1905 prodloužil v Ďolíčku smlouvu a další rok a i když statistiky podle svých slov neřeší, během následujících měsíců se jim nevyhne.

Ostuda a selhání vládnoucích elit, hodnotí rok s covidem primář infekčního

Primář infekčního oddělení Nemocnice Prostějov Zdeněk Prokeš stál v březnu 2020 v první linii počínající války s novým koronavirem. Dnes je to přesně rok, kdy na oddělení přijali prvního pacienta s nákazou Covid-19 v Olomouckém kraji. Jak na ten m...

Porazil jsem Spartu, můžu v klidu skončit. Kapitán Klokanů zatím nedostal nabídku na prodloužení smlouvy

9.February » Sport.cz
Válí jako za mlada. Kapitánovi Bohemians 1905 Josefu Jindřiškovi přitom v neděli bude čtyřicet let. Zkušený borec věří, že v profesionálním fotbale neřekl poslední slovo. Byť Klokani mu smlouvu na příští sezonu zatím nenabídli. Pokud se tak stane,...

Tato informační stránka o Zdeněk Prokeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Prokeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes