Jaromír Pšenica

Related to

Verdikt novojičínského soudu: Děti týrané nebyly. Nevhodná výchova není trestná

Zproštěni viny, takový verdikt vynesl v pondělí 9. března senát Okresního soudu v Novém Jičíně v případě manželů, které obžaloba vinila ze zločinu týrání svěřené osoby.

Verdikt soudu: poručníci děti netýrali

Zproštěni viny, takový verdikt vynesl v pondělí 9. března senát Okresního soudu v Novém Jičíně v případě manželů, které obžaloba vinila ze zločinu týrání svěřené osoby.

Partneři trestali dvojčata bičíkem

10.March » Ahaonline.cz
Markéta (41) a Marcel (49) M. stáli před novojičínským soudem pro týrání dětí, které si v jejich 14 měsících vzali z kojeňáku. Chlapce a dívku bili bičíkem, ale týrání se podle soudu ani jeden z nich nedopustil.

V případu údajného týrání vypovídali další svědci

Manželé obžalovaní z nepřiměřeného trestání dětí stanuli v úterý 3. prosince opět před Okresním soudem v Novém Jičíně. Hlavní líčení pokračovalo výslechem dalších svědků.

Obžalované v případu ze Studénky soud zprostil obžaloby

Stejně jako v prvním rozhodnutí před dvěma roky rozhodl Okresní soud v Novém Jičíně v případu pádu mostní konstrukce před jedoucí mezinárodní rychlík ve Studénce. Událost se stala 8. srpna 2008, následkem zranění zemřelo osm cestujících, dalších 9...

Hlavní líčení v případu Studénka se nekonalo

Závěrečné návrhy a vyjádření měly zaznít v úterý 5. listopadu u Okresního soudu v Novém Jičíně ve věci tragické nehody rychlíku Comenius, která se stala 8. srpna 2008. Líčení se však nekonalo.

Soud znovu rozplétá tragédii ve Studénce, trápí se s rozpory mezi posudky

18.February » Novinky.cz
Deset a půl roku uplynulo od největší tragédie v novodobé historii české železnice, při které v srpnu roku 2008 zemřelo ve Studénce osm lidí a dalších 95 bylo zraněno. Soudní řízení se přitom v pondělí vrátilo v podstatě na začátek. Jednání u Okre...

Tato informační stránka o Jaromír Pšenica zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Pšenica" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes