15
new stories - click to show

Zdeněk Ptáček

Related to

Zlínský zámek oživí latino jazz night

2.August » Zlin.cz
ZLÍN – Akce nazvaná Latino jazz night oživí v pátek zlínský zámek. Koncert se uskuteční na nádvoří, v případě špatného počasí se přesune dovnitř, řekla serveru Zlin.cz za pořadatele Kateřina Martykánová.

Na zámeckém nádvoří vystoupí v sobotu Latino Jazz Night

11.July » Novinky.cz
V sobotu 13. července od 19:00 hodin zahraje na nádvoří zlínského zámku kapela LATINO JAZZ NIGHT. Akce je součástí cyklu Zámecké kulturní léto, které připravila obecně prospěšná společnost Zlínský zámek.

Dvacet největších českých rodinných firem. U koho nakupujete a pracujete?

2.May » Forbes
Forbes pošesté sestavil žebříček největších tuzemských rodinných firem. Jako jediní v Česku používáme objektivní metodiku, kdy společnosti, které řídí alespoň dvě generace českých majitelů, řadíme podle průměrných tržeb, ziskovosti EBITDA a počtu ...

Lídr trhu s koupelnami Siko provozně rostl, v čistém padal

31.October » Televize Metropol
Miliardářka Jaroslava Valová je se svou firmou Siko koupeny spokojena. Společnost minulý rok zvýšila provozní zisk o 42 procent na 89 milionů korun. V čistém to však už taková sláva nebyla. Tento ukazatel Siku naopak klesl téměř o polovinu na 18 m...

Tato informační stránka o Zdeněk Ptáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Ptáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes