Vojta Říha

Related to

AKUTALITA: Festival na ulici uvítá rockové i trampské legendy

19.August » PlzeňskéKapely.cz
Festival na ulici je žánrově pestrá přehlídka plzeňské scény, což dokazuje 21. až 29. srpna výběrem více než stovky lokálních kapel, ale také dvěma speciálními projekty. V neděli 23.8. zavzpomínají basové legendy na Jiřího „Dědka“ Šindeláře z Kata...

Božkovský ostrov ovládly rytmy Afriky - FOTO

15.August » QAP.cz
Páteční odpoledne v Božkově nabídlo návštěvníkům jedinečné taneční a bubenické workshopy. Africké zvuky byly slyšet po celý den na Božkovském ostrově. Vstupné na akci bylo dobrovolné.

Policie uzavírá kvůli koronaviru obvodní oddělení na Slovanech

14.August » QAP.cz
U policisty z obvodního oddělení Plzeň 2 se objevily příznaky onemocnění covid-19, podstoupil proto testy s pozitivním výsledkem.

Buďte opatrní! V Plzeňském kraji hrozí silné bouřky

14.August » QAP.cz
Meteorologové upřesnili výstrahu před silnými bouřkami. Platí od pátečního poledne do sobotního večera. Hrozí i přívalové deště a kroupy.

Festival na ulici připomene rockové i trampské legendy

14.August » QAP.cz
Tradiční akce nabídne vystoupení místních kapel i dva speciální projekty. Jedním z nich bude večer věnovaný českým basovým legendám, především "Dědkovi" z Katapultu.

Festival na ulici uvítá rockové i trampské legendy

14.August » Plzeň.cz
Festival na ulici je žánrově pestrá přehlídka plzeňské scény, což dokazuje 21. až 29. srpna výběrem více než stovky lokálních kapel, ale také dvěma speciálními projekty. V neděli 23. srpna zavzpomínají basové legendy na Jiřího „Dědka“ Šindeláře z ...

Fonty jako sochy na náměstí. Superior Type chtějí dostat písmo do veřejného prostoru

12.February » RadioWave
„Superior Objects je náš typografický nadprojekt, nikdo jiný tu nic podobného nedělá,“ říkají designéři Vojta Říha a Matěj Polách. Absolventi UMPRUM, kteří se znají už od střední školy, posouvají fonty do trojrozměrné podoby. Vytváří z nich objekt...
Karel Novák - Herec
Hop Trop - Česká folková hudební skupina
Colin Farrell - Irský herec

Tato informační stránka o Vojta Říha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojta Říha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes