Petr Šťastný

Related to

Atleti kritizují nový formát dálkařských soutěží ze Stockholmu

24.August » iDNES.cz
Nový formát dálkařských soutěží, který se v neděli testoval na Diamantové lize ve Stockholmu, narazil na vlnu kritiky. Finále pro tři nejlepší, v němž rozhodoval jen závěrečný pokus, se přímým aktérům ani dalším atletickým osobnostem nelíbilo.

AKUTALITA: Festival na ulici uvítá rockové i trampské legendy

19.August » PlzeňskéKapely.cz
Festival na ulici je žánrově pestrá přehlídka plzeňské scény, což dokazuje 21. až 29. srpna výběrem více než stovky lokálních kapel, ale také dvěma speciálními projekty. V neděli 23.8. zavzpomínají basové legendy na Jiřího „Dědka“ Šindeláře z Kata...

Božkovský ostrov ovládly rytmy Afriky - FOTO

15.August » QAP.cz
Páteční odpoledne v Božkově nabídlo návštěvníkům jedinečné taneční a bubenické workshopy. Africké zvuky byly slyšet po celý den na Božkovském ostrově. Vstupné na akci bylo dobrovolné.

Policie uzavírá kvůli koronaviru obvodní oddělení na Slovanech

14.August » QAP.cz
U policisty z obvodního oddělení Plzeň 2 se objevily příznaky onemocnění covid-19, podstoupil proto testy s pozitivním výsledkem.

Buďte opatrní! V Plzeňském kraji hrozí silné bouřky

14.August » QAP.cz
Meteorologové upřesnili výstrahu před silnými bouřkami. Platí od pátečního poledne do sobotního večera. Hrozí i přívalové deště a kroupy.

Festival na ulici připomene rockové i trampské legendy

14.August » QAP.cz
Tradiční akce nabídne vystoupení místních kapel i dva speciální projekty. Jedním z nich bude večer věnovaný českým basovým legendám, především "Dědkovi" z Katapultu.

Festival na ulici uvítá rockové i trampské legendy

14.August » Plzeň.cz
Festival na ulici je žánrově pestrá přehlídka plzeňské scény, což dokazuje 21. až 29. srpna výběrem více než stovky lokálních kapel, ale také dvěma speciálními projekty. V neděli 23. srpna zavzpomínají basové legendy na Jiřího „Dědka“ Šindeláře z ...

Odškodné za stigma teroristy. Osvobozený anarchista chtěl miliony, dostal statisíce

15.July » Aktuálně.cz
Deník Aktuálně.cz zjišťoval, jaké odškodnění dostali anarchisté osvobození v kauze údajné přípravy teroristického útoku. Jedna aktérka nezískala nic.

Kumšt se vrací se záměrně vlezlým hitem o nekonečném mejdanu

23.April » iDNES.cz
Pořad Kumšt se po roční pauze vrací s druhou řadou. Po zásadních dílech Jak sesmolit muzikál nebo Jak podojit Vánoce se tvůrci vyjadřují k restrikcím ohledně koronaviru.

Wohnout s kamarády z branže natočil klip Jsme na zkoušce v roušce

23.April » ČeskéNoviny.cz
Praha - Kapela Wohnout spolu s kamarády natočila klip s názvem Jsme na zkoušce v roušce, kterým se připojuje k reakcím na současnou dobu omezeného hraní. Písnička vznikla kvůli opatřením...

​Společnost MOSS logistics přestala jezdit do severní Itálie

26.February » Dopravní noviny
26.2. – Společnost MOSS logistics z Hustopečí na Břeclavsku přestala jezdit se svými kamiony do části severní Itálie, kde jsou ohniska nákazy novým typem koronaviru. Podle ředitele Petra Šťastného to na firmu nemá velký dopad, protože příliš zakáz...

Tato informační stránka o Petr Šťastný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Šťastný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes