15
new stories - click to show

Marek Rokl

Related to

ZOO: Bude Marek zase za toho dobráčka a vzdá se své životní lásky bez boje?

10.October » KINOTIP2.cz
Ne nadarmo se říká, že holky si raději hledají zlé, temné kluky, zatímco dobráci je příliš nezajímají. Jasným příkladem takového dobráka od kosti, který sice každému pomůže a poradí, ale sám je z pohledu žen nezajímavý, je určitě postava Marka Rokla.

ZOO: Marek si přiznal pravdu – miluje Viky

1.October » KINOTIP2.cz
Zprvu nevinná lež o vztahu Viky Janečkové s Markem Roklem v seriálu ZOO s postupem času víc a víc zamotala nejen osudy jednotlivých postav, ale také jejich vzájemnými city. Jak se nyní Marek vlastně cítí? Je pro něj Viky stále jen kamarádkou?

ZOO: Jiskření mezi Viky a Márou připomíná Rachel a Joeyho z Přátel

11.September » KINOTIP2.cz
Americký sitcom Přátelé vešel do dějin. I když od premiéry prvního dílu uplynulo už devatenáct let, diváci ho stále milují. Zajímavé je, že jeho znalci mohou najít určitou podobnost mezi postavami Joeyho a Rachel a postavami Viky a Marka z tuzemskéh…

Co vlastně udělala Mína se všemi penězi od Máry, které byly určené její mámě?

14.August » KINOTIP2.cz
Sympatická Natálie Halouzková si v novém televizním seriálu s názvem ZOO zahrála postavu Míny Veselé. I Mína v seriálu zpočátku působí jako milá, sympatická dívka, která miluje svého přítele Marka Rokla, majitele oblíbeného baru. Zdání však klame a …

Bude se Mína mstít Viky za prozrazení jejího románku?

27.July » KINOTIP2.cz
Lež má krátké nohy, říká jedno staré české pořekadlo. A většinou opravdu platí. Nejinak tomu je také u Míny, která Marka dlouhodobě podváděla, dokud nebyla odhalena. Bude se mstít za toto odhalení?

Shromažďování starých věcí koníčkem? Hobby Karolíny Roklové

26.July » KINOTIP2.cz
Karolína Roklová je postava, kterou v seriálu nepotkáváme příliš často. Když už se ale v některém z dílů ukáže, dokáže oba kluky z baru (Vojtu i Marka) poněkud rozhodit a zkomplikovat jim práci.

Eva Salvatore Burešová ze seriálu ZOO slaví dnes narozeniny

22.July » KINOTIP2.cz
V posledních letech velmi oblíbená herečka Eva Burešová oslaví své 29. narozeniny 22. července. V jakých rolích jsme ji již viděli a jaká dějová linka ji čeká v seriálu ZOO?

Marek a Viky – konec jejich přátelství v seriálu ZOO?

3.July » KINOTIP2.cz
V seriálu ZOO se schyluje k velkému otřesu ve vztahu – tentokrát se jedná o přátelství Viky a Marka, které bude muset ustát zradu a nevěru. Dokážou dlouholetí přátelé problém vyřešit, nebo jejich přátelství nadobro skončí?

Štěpán Benoni se svlékl do půl těla. Pod tričkem schovává pěkné břišáky

30.June » OnlyU
Štěpána Benoni jsme několik let sledovali v legendárním, divácky oblíbeném seriálu Ulice. Nyní ho potkáváme každé úterý a čtvrtek na Primě, kde hraje Marka Rokla v seriálu ZOO po boku Evy Burešové. Zdroj

Kdo dokáže Markovi otevřít oči a dokázat mu, že ho Mína podvádí?

28.June » KINOTIP2.cz
Pro Marka je jeho vztah s Mínou dokonalým. Proč ale mají jeho bratr i nejlepší kamarádka Viky o Míně pochybnosti? Mína ve skutečnosti žije dvojím životem a kromě vztahu s Markem má ještě bohatého milence. Podaří se Markovi zjistit pravdu o tom, jaká…

ZOO: Mína – žárlivka, která podvádí

24.June » KINOTIP2.cz
Kdy konečně přijde Marek na to, že Viky měla o jeho partnerce od začátku pravdu? Krásná zrzka Mína, kterou si nejlepší kamarád hlavní hrdinky seriálu ZOO doslova hýčká, se začíná ukazovat v jiném světle než doposud. Jak to nakonec mezi nimi bude?

Tyhle svaly schovává pod tričkem! Štěpán Benoni se v nové hře ukáže nahoře bez

1.June » Super.cz
Štěpán Benoni (37) , kterého diváci vídají na televizních obrazovkách jako Marka Rokla v seriálu ZOO, se rozhodl v nové divadelní hře Lovci bobrů pěkně odvázat. Není se rozhodně čemu divit, herec má totiž co ukázat, a tak o zábavu ani nadšení nebude…
Eva Burešová - Česká zpěvačka, herečka
Jana Štěpánková - Česká herečka

Tato informační stránka o Marek Rokl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Rokl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes