15
new stories - click to show

Daniel Šabík

Related to

V Praze bude jezdit metro bez strojvedoucích. Autonomní soupravy mohou vyjet za šest let

28.November » VTM
Pražský dopravní podnik získal jasnější představu o tom, jak bude vypadat nákup prvních autonomních souprav metra bez strojvůdců. Firma plánuje nakoupit minimálně 69 souprav. Celkem by tak investovala téměř 25 miliard korun, částka by

Praha chystá metro bez strojvedoucích. Vyjde na desítky miliard, vyjet by mohlo za šest let

26.November » E15.cz
Pražský dopravní podnik získal jasnější představu o tom, jak bude vypadat nákup prvních autonomních souprav metra bez strojvůdců. Firma plánuje nakoupit minimálně 69 souprav za 28 miliard korun. Dalších přinejmenším třináct miliard půjde na doprov...

Až se vrátíte do metra, najdete tam překvapení. Signál se šíří i díky covidu

13.November » Seznam Zprávy
Kratší provozní doba metra zrychlila noční práce na výstavbě pokrytí stanic a tunelů signálem mobilních operátorů. Letos přibude 23 nových úseků a projekt za 600 milionů korun jede naplno. Podívejte se na mapu signálu v metru.

První nové minibusy Solaris Urbino jsou v Praze

10.November » BUSportál
Prvních pět nových autobusů Solaris Urbino 10,5 Midibus+ z letošní dvacetikusové objednávky přijelo v úterý 10. listopadu do garáže DPP Vršovice po vlastní ose.

Začala stavba vozovny tramvají v Hloubětíně

9.November » Vlčoun.cz
PRAHA - Začala stavba vozovny v Hloubětíně. Stavební práce se v současné době ale nebudou soustředit na samotnou stavbu haly, ale na technologické objekty. V první etapě postaví samostatně stojící energocentrum a měnírnu. Stavba potrvá zhruba 10 m...

Revizoři zůstávají v první linii. Jezdí se načerno, říká dopravní podnik

27.October » Seznam Zprávy
V pražské MHD prý přibylo černých pasažérů. A to je důvod, proč dopravní podnik nechce z provozu stáhnout revizory, ačkoliv pandemie covidu-19 je na vrcholu. Na jaře přitom kontroly neprobíhaly.

Revizoři v pražské MHD zůstávají, během pandemie přibylo neplatičů

27.October » iDNES.cz
Pražský dopravní podnik neuvažuje o stažení revizorů z vozů MHD, jako tomu bylo v případě jarního uzamčení ekonomiky. Nejenže je nyní více cestujících, ale hlavně přibylo černých pasažérů. Dopravce proto zpřísnil hygienická opatření při kontrolách.

Praha má problém s další zakázkou na stavbu metra, úřad ji zrušil

15.October » Seznam Zprávy
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže řekl, že pražský dopravní podnik v dané soutěži zvýhodnil jednoho z výrobců.

Tato informační stránka o Daniel Šabík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Šabík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes