15
new stories - click to show

Lucie Šafránková

Related to

Bc. Lucie Šafránková

„Mimořádná situace potřebuje zvláštní řešení“. To prohlásil při poslední, nestandardní, žádosti o prodloužení nouzového stavu o téměř dva měsíce premiér Petr Fiala.

Bc. Lucie Šafránková

Ministerstvo financí připravilo návrh na změnu zákona o daních z příjmu, který právě rozesílá do připomínkového řízení. Jde o návrh velmi nekvalitní, nesystémový a nespravedlivá. Jeho myšlenka, opsaná od hnutí SPD, je dobrá, provedení strašné.

Naprosto asociální vláda. Arogantní, cynická. Šafránková z SPD o tom, jak vypadá „pomoc lidem“ v dnešní sněmovně

Arogance Markéty Pekarové Adamové je podle poslankyně SPD Lucie Šafránkové tou pravou a autentickou tváří Fialovy vlády. Je to vidět v jejím nakládání s návrhy opozice stejně jako v tom, jak přistupuje k občanům, kterým místo systematické pomoci dá …

Bc. Lucie Šafránková

Vláda Petra Fialy (ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráti) od dubna výrazně snížila slevy na jízdném v autobusech a vlacích pro seniory a studenty.

Bc. Lucie Šafránková

Od počátku svého politického působení, a zvláště intenzivně pak v rámci svého poslaneckého mandátu, se věnuji snaze o zlepšení práv, životních podmínek a životní úrovně našich zdravotně postižených spoluobčanů.

Bc. Lucie Šafránková

Nejvyšší představitelé vládní koalice postupně odhalují své skutečné politické přesvědčení – a hlavně svůj přezíravý vztah k občanům.

Fiala to vzdal předem. Neřešené problémy. Tvrdá reakce z SPD

Fialova vláda vůbec neřeší otázku pomoci našim občanům, varuje poslankyně opoziční SPD Lucie Šafránková, působící v sociálním výboru sněmovny. Ministr Marian Jurečka je podle ní naprosto neviditelný, nepřichází s žádnou strategií ani návrhy, a ty po…

Bc. Lucie Šafránková

Vládní koalice Petra Fialy (ODS) včera ve Sněmovně odmítla náš zákon na ukončení zneužívání sociálních dávek tzv. nepřizpůsobivými.

Bc. Lucie Šafránková

Vláda Petra Fialy svými konkrétními kroky, hlavně v oblasti rozpočtu, opakovaně prokazuje svůj silně asociální charakter. Její dosavadní činnost nejsilněji poškozuje naše zdravotně postižené spoluobčany.

Bc. Lucie Šafránková

Při závěrečném hlasování o podobě státního rozpočtu vládní koalice – a všichni její poslanci - potvrdila svůj silně asociální charakter. Který se pomalu a jistě stává jejím hlavním poznávacím znamením.

Tato informační stránka o Lucie Šafránková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Šafránková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes