Petr Sedlář

Vztahuje se k

K Ceně za celoživotní přínos pomohla kniha, která ještě nevyšla!

1.listopadu » idobryden.cz
Udělení letošních brodských cen v oblasti kultury provázejí dvě události, které by neměly zapadnout. Předně - ještě než Cenu za celoživotní přínos obdržela doktorka filozofie Miroslava Poláková, radní stihli zrušit jednu ze tří kategorií.

Zlínský Garden Food Festival nabídl jídla z celého světa

3.září » ČeskéNoviny.cz
Zlín - Speciality rozličných národních kuchyní i regionální potraviny či farmářské produkty mohli ochutnat návštěvníci dvoudenního Garden Food Festivalu, který dnes skončil ve Zlíně....

Konec docházení do bývalého zázemí dělníků. V Bystrci vyroste nová Bystrouška

8.května » Moderní Brno
Bystrčtí zastupitelé plánují postavit nové centrum volného času za téměř sto dvacet milionů korun. Začít stavět chtějí v roce 2018, projekt však musí nejdřív odsouhlasit město.

Konec docházení do bývalého zázemí dělníků. V Bystrci vyroste nová Bystrouška

8.května » Brněnský deník
Brno-Bystrc - Bystrčtí zastupitelé plánují postavit nové centrum volného času za téměř sto dvacet milionů korun. Začít stavět chtějí v roce 2018, projekt však musí nejdřív odsouhlasit město.

Děti v Hovoranech a Mikulově se učily od vyškovských profesionálů

18.února » Army.cz
Program POKOS aneb Příprava občanů k obraně státu zamířil do Jihomoravského kraje. Na základní škole v Hovoranech a na nižším stupni Gymnázia v Mikulově se ve dnech 16. a 17. února prezentovali zástupci Ministerstva obrany a profesionálové z Velit...
Markéta Hrubešová - Česká herečka
Srí Lanka - Ostrovní stát v jihovýchodní Asii
Zdeněk Pohlreich - Populární kuchař a představitel TV show

Tato informační stránka o Petr Sedlář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Sedlář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes