Jan Šesták

Vztahuje se k

Fasáda z plastů, hřbitov a létající dům: Ceny Grand Prix architektů znají své vítěze

24.listopadu » Bleskově.cz
Hlavní cenu Grand Prix Architektů 2017 - Národní cenu za architekturu - získali Ondřej Chybík a Michal Krištof za projekt showroomu kancelářské firmy.

Chmatáci v Ústí mají nový cíl. Kradou květiny ve velkém

17.listopadu » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Na podzim už lidé z veřejných míst ve městě i na sídlišti ukradli stovky kusů zeleně.

Trojice sólistů na konec léta

28.srpna » FOLKtime
Tím prvním je Jan Šesták a přátelé s albem Všechno je jinak, příteli. Přináší průhlednou kytarovou muziku, ozvláštněnou v některých případech použitím ukulele, trochu plochý pěvecký projev a jednoduše vystavěné melodie. Úvodní Tulák v čase navodí ...

Michal Horáček neviděl Marečka?

26.června » blog.idnes.cz
Je sice pravda, že Hujer a Šlajs s Tučkem šplhali vždy jen u profesorů, a Hujer taky u soudruhů vedoucích ve fabrice, zatímco Horáček se chce zavděčit kolektivu téměř celé republiky, jinak to ovšem vyjde nastejno, šplh jako šplh.

"Takový konec vystoupení americké zpěvačky Ariany Grande asi nikdo nečekal."

23.května » blog.idnes.cz
Tuto opravdu překvapující větu pronesl v 8:50 ve společném pořadu Radiožurnálu a Rádia Plus sám ředitel Radiožurnálu, Jan Pokorný. Sám se totiž chopil moderování speciálu k tragédii, zřejmě aby vše proběhlo podle not ČSSD.

Antichartu měl na ÚV KSČ donést sám Karel Gott, říká pamětník Jan Šesták

7.února » Blesk.cz
Po revoluci zapojení do Anticharty litoval! Jak se ale ukazuje, Karel Gott (77) se v celé záležitosti daleko více angažoval. Vyplývá to alespoň z archivních materiálů a vzpomínek.

Charta x Anticharta - jsme stejní jako oni!

8.ledna » blog.idnes.cz
Poslední dny dostáváme ve všech médiích podrobné informace jak o Chartě 77, tak o následující Antichartě. Takže přesně víme, kdo se na vzniku Charty podílel, kdo patřil mezi její mluvčí, stejně jako kdo všechno Chartu 77 podepsal.

NetMonitor je horší než veš v kožichu

2.ledna » blog.idnes.cz
Včera v poledne jsem chtěl po probuzení lehce brouzdat na netu. Hned po prvním kliknutí mi tam ovšem naskočil jakýsi NetMonitor, a chtěl po mně vyplňování dotazníku. Jako fanda internetu v těchto průzkumech rád občas přispěju.

Tato informační stránka o Jan Šesták zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šesták" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes