Zdenek Sendler

Vztahuje se k

Flora Olomouc 2018 - jarní etapa

23.dubna » www.kudyznudy.cz
39. mezinárodní zahradnická výstava a veletrh nabídne také veletrh zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb pro zahradníky a zahrádkáře Hortifarm a jarní zahradnické trhy, prodejní trhy květin, okrasných dřevin, zahradnického sortimentu, pomůcek a p...

Zahradníci a zahrádkáři pozor! 15 důvodů, proč si nesmíte nechat ujít výstavu Flora Olomouc

19.dubna » Blesk.cz
15 zážitků, které byste rozhodně neměli minout na jarní etapě mezinárodní květinové výstavy Flora Olomouc od 26. do 29. dubna na olomouckém výstavišti ve Smetanových sadech.

SOUTĚŽ: Jarní Flora slaví šedesáté výročí. Tady je hned patnáct důvodů, proč ji navštívit

18.dubna » Olomoucká Drbna
15 zážitků, které byste rozhodně neměli minout na jarní etapě mezinárodní květinové výstavy Flora Olomouc od 26. do 29. dubna na olomouckém výstavišti ve Smetanových sadech.

SOUTĚŽ: Jarní Flora slaví šedesáté výročí, promění se v květinový pugét. Vyhrajte lístky!

17.dubna » Olomoucká Drbna
Novodobé pojetí expozice předvede jarní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2018. Ta se veřejnosti představí 26. – 29. dubna 2018. Hlavní expozice s názvem „Pugét pro Floru“ v pavilonu A se ponese v duchu osl...

Šachovnice na nádvoří zámku, griloviště u kulturního domu

13.dubna » Orlický deník
Lanškroun - Město požádá o evropské dotace na rekonstrukci nádvoří zámku i zahrady u kulturního domu.

Nová kolonáda v Lednici

9.dubna » asb-portal.cz
Lázeňský areál v Lednici byl doplněn stavbou nového konferenčního centra. Dostavba navazuje na stávající komplex hotelu a lázeňské kolonády a je organicky začleněna do parku od krajinářského architekta Zdeňka Sendlera.

Jarní Flora Olomouc bude ve znamení první výstavy květin

21.března » Týden.cz
Ve znamení oslav 60 let od první velké přehlídky květin v Olomouci bude letošní jarní etapa mezinárodní květinové výstavy Flora. Olomoucké Výstaviště Flora ji bude hostit od 26. do 29. dubna.

Flora slaví 60! Jarní etapu bude provázet symbolika narozeninové kytice

20.března » Olomoucká Drbna
Soudobé principy floristické tvorby, práce s prostorem a energií, důraz kladený na světlo, zvuk, teatrálnost. Novodobé pojetí expozice předvede jarní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2018. Ta se veřejnosti...

V Dolních Břežanech mají hřbitov v neobvyklém stylu

30.ledna » Novinky.cz
To, že hřbitov nemusí vždy na pozůstalé působit depresivním dojmem, dokazuje kruhový hřbitov v Dolních Břežanech, který je zároveň součástí okolní krajiny. Kruhová zeď a dvojité lipové stromořadí ve tvaru kříže připomínají keltskou symboliku, kter...

Olomouc: Jak může v budoucnu vypadat olomoucké výstaviště Flora?

9.prosince » ParlamentniListy.cz
S konceptem řešení územní studie v rámci zpracovávání se seznámila veřejnost i rada města. K územní studii, která může do budoucna změnit podobou Smetanových sadů a Výstaviště Flora Olomouc, se nyní vede diskuse.

Územní studie Výstaviště Flora Olomouc

6.prosince » Olomouc
Jak může v budoucnu vypadat olomoucké výstaviště Flora? S konceptem řešení územní studie v rámci zpracovávání se seznámila veřejnost i rada města.

Tato informační stránka o Zdenek Sendler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenek Sendler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes