15
new stories - click to show

Ondřej Šimůnek

Related to

EU prohrála, benzín a nafta zůstává. Některé státy a automobilky nepodepsaly dohodu. Konečně do hry vstupují ti, kteří danou pr

7.December » AutoŽivě.cz
Evropská unie se dlouhodobě snaží prosazovat do budoucna elektromobily. Nyní se však do jednání zapojili odborníci, kteří chtějí spalovací agregáty zachovat.

Brilantní vyčištění skel a interiéru za 10 Kč. Místo drahé autokosmetiky vsaďte na prací prášek, zubní pastu a pěnu na holení

6.December » AutoŽivě.cz
Kromě drahých čisticích prostředků můžete pro mytí interiéru automobilu využít i obyčejné věci, které máte doma. Postačí vám například olej nebo pasta na zuby.

Řidiči sanitky ruply nervy, agresivně provokoval a vybržďoval další motoristy. Bránil předjíždění i autorovi videozáznamu

5.December » AutoŽivě.cz
Dnešní silnice nemají u řidičů obecně dobrou pověst. Bohužel situace následujícího typu jsou jednou z příčin tohoto stavu. Šofér sanitky tu drze blokoval motoristy.

Běžná chování, která dělá každý chodec a řidiče tím nesmírně vytáčí. Ve výsledku je ale nevědomky opakují i oni

5.December » AutoŽivě.cz
Chodci dokáží některými manévry či gesty rozhodit řidiče natolik, že posléze dochází k různým slovním hádkám. Toto jsou ty nejhorší z nich.

První ojetina na obzoru: Jak postupovat, abyste ušetřili čas, starosti i peníze?

30.November » AutoŽivě.cz
Nákup prvního auta je velká událost v životě každého řidiče. Zbrusu nová auta jsou však pro novopečené držitele řidičského oprávnění obvykle příliš drahá. Proto většina z nich kupuje ojetiny.

Co negativně ovlivňuje spotřebu každého auta a jak ji minimalizovat. Ceny benzínu a nafty nadále stoupají

30.November » AutoŽivě.cz
S pořízením auta vždy přichází spousta výdajů. Čeho se vyvarovat, abyste za palivo zbytečně neutráceli peníze navíc? Prozradíme vám, na co se zaměřit.

VIDEO: Policisté použili zastavovací pás bez sebemenší chyby. Zdrogovaný řidič ohrožoval v Praze nespočet lidí

29.November » AutoŽivě.cz
Stávají se situace, kdy řidič auta nechce zastavit policii a většinou je to ze závažného důvodu. Strážci zákona přišli s několika triky, jak takové vozidlo úspěšně dopadnout.

Tatra představila plány do budoucna. Ve hře je vodíkový pohon, hybrid a vzduchem chlazený motor

29.November » AutoŽivě.cz
Kopřivnická automobilka Tatra představila své plány do budoucna. Svým zákazníkům dala jasně najevo, že ji nemůže ohrozit ani omezení spalovacích motorů.

Sportovní svazy amatérské soutěže nepřerušují, někde jen upravují podmínky

24.November » Sport.cz
Sportovní svazy, jejichž vyjádření ČTK získala, nepřerušují amatérské soutěže ani po zpřísnění opatření proti koronaviru. Nutnost očkování nebo prodělaného covidu v posledních 180 dnech u dospělých hráčů pouze někde vedla k úpravě podmínek. Házenk...

Nová opatření v boji s covidem zatím nejsou pro házenkáře ani squashisty problémem

24.November » ČT sport
Ani po zpřísnění opatření proti koronaviru zatím sportovní svazy nepřerušují amatérské soutěže. Nutnost očkování nebo prodělaného covidu v posledních 180 dnech u dospělých hráčů pouze někde vedla k úpravě podmínek. Házenkáři povolili klubům odlože...

Příznaky svědčící o nízké hladině oleje by měl umět rozpoznat každý. Hrozí zničení motoru

24.November » AutoŽivě.cz
Olej zastává hned několik velmi důležitých funkcí v motoru. Je proto nutné, aby bylo jeho množství dostatečné a zajistilo se tak dobré mazání a chlazení motoru.

Nejčastější problémy ojetin z Německa a Česka. Pozdější opravy těchto 6 věcí se vyšplhají na desítky tisíc

22.November » AutoŽivě.cz
Každý ojetý automobil představuje určité riziko poruchy. Mezi nejčastější závady patří jak selhání elektronických systémů, tak některých mechanických součástí.

Tato informační stránka o Ondřej Šimůnek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Šimůnek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes