15
new stories - click to show

Petr Prokop Siostrzonek

Related to

O svatbě debatují psycholožka Zuzana Peterová a arciopat Petr Prokop Siostrzonek

„Společnost je sice rozdělená na ty, kteří jsou pro svatby a kteří ne, ale já myslím, že rituál přežije. Že je to trvalá hodnota,“ věří Peterová.

Rituál se slibem dělají lidé i bez svatby, asi chtějí svobodu, je to moderní, hodnotí psycholožka

„Také prožívám tuto naději, že lidé budou stále více objevovat hodnotu svatebního obřadu, že si mohou říci před svědky svoje ano,“ říká arciopat Siostrzonek.

Kněz z Českého Těšína je jedním z kandidátů na arcibiskupa

Výběr nového pražského arcibiskupa jde do finále. Jak napsal server Seznam Zprávy, jedním ze tří kandidátů, mezi nimiž se zřejmě rozhodne, je i arciopat břevnovského kláštera Petr Prokop Siostrzonek, který pochází z Českého Těšína.

Dopis řeholníkům a řeholnicím 70 let po násilném rušení klášterů v socialistickém Československu

1.April » cirkev.cz
Přinášíme vám dopis předsedů konferencí vyšších řeholních představených, arciopata Petra Prokopa Siostrzonka OSB a Sr. Kristy Ludmily Chládkové OP, k 70. výročí od Akce K a Akce Ř, která si budeme letos připomínat.

Důvěřujeme demokracii, institucím a sami sobě? Odpovědi budou hledat Broumovské diskuse

1.November » Novinky.cz
Broumovské diskuse jsou tu. Šestý ročník dvoudenní diskusní konference, přístupné veřejnosti, se uskuteční 6. a 7. listopadu v sále Dřevník Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov. Diskutovat se bude na téma Důvěra a porozumění. Připraven...

Důvěřujeme demokracii, institucím a sami sobě? Odpovědi bude hledat konference 6. Broumovské diskuse

21.October » Protext
Broumov (Náchodsko) 21. října 2019 (PROTEXT) - Konference, na které se nespěchá. To jsou Broumovské diskuse, jejichž 6. ročník se uskuteční 6. - 7. listopadu v broumovském klášteře. O důvěře a porozumění budou diskutovat Eliška Wagnerová, Petr Pro...

Svátek svatého Václava oslaví také ve Vatikánu

13.September » cirkev.cz
V sobotu 28. září v 15 hodin bude arciopat Břevnovského kláštera Petr Prokop Siostrzonek OSB hlavním celebrantem slavnostní svatováclavské mše svaté u oltáře Katedry v bazilice sv. Petra. Na mši zvou také český velvyslanec při Svatém stolci Václav...

Výzva: Ten nejdražší vánoční dárek může dostat každý zadarmo, říká arciopat Siostrzonek

27.December » Seznam Zprávy
Vánoce jsou pro mnohé rodiny jediná příležitost, jak se společně sejít u jednoho stolu. Lidé to mohou brát jako nácvik na zbytek roku, vyzývá arciopat pražského Břevnovského kláštera Petr Prokop Siostrzonek.
Petr Sommer - Český historik a archeolog
Jaromír Hanzlík - Český herec
Jan Mládek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Petr Prokop Siostrzonek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Prokop Siostrzonek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes