Bořek Šípek Architekt

Vztahuje se k


Články

Leona Machálková: Její šestnáctiletý syn je sebevědomý krasavec

18.března » iHOT.cz
Leona Machálková zase po čase vyrazila do společnosti se synem Arturem. Nenechali si ujít premiéru muzikálu Kvítek Mandragory. A jak se ukázalo, Artur se ve svých šestnácti letech nejen vytáhl, ale roste z něho pořádný fešák.

Ze syna Leony Machálkové vyrostl vysoký fešák

16.března » ★ STARonline.cz
Zpěvačka Leona Machálková se dme pýchou. Její syn Artur se ve svých šestnácti vytáhl a je rázem o hlavu vyšší, než jeho slavná máma.

Ze syna Leony Machálkové je vyrostl vysoký fešák

15.března » ★ STARonline.cz
Zpěvačka Leona Machálková se dme pýchou. Její syn Artur se ve svých šestnácti vytáhl a je rázem o hlavu vyšší, než jeho slavná máma.

Ze syna Machálkové Artura už je chlap: Živá kopie táty Bořka Šípka (†66)!

15.března » Blesk.cz
Když se Artur Šípek (16) objevil se svými rodiči na veřejnosti naposledy, sotva jim sahal po ramena. Teď svou maminku Leonu Machálkovou (51) ale o hlavu přerostl. A kdyby jeho otec Bořek Šípek (†66) žil, jistě by na něj synátor koukal také shora. ...

Leona Machálková se pochlubila dospívajícím synem: Artur je celý táta Bořek Šípek (✝66)

15.března » Super.cz
Už má vedle sebe pořádného chlapa. Leona Machálková (51) vyrazila po delší době do společnosti s e svým jediným synem a ostatní se nestačili divit. Nejenže je šestnáctiletý Artur už o hlavu vyšší než máma, ale jako by z oka vypadl svému otci, arch...

Jiří Šalamoun vstoupí do Síně slávy

15.března » PLAY.cz
Třináctý ročník cen Czech Grand Design odhalí vítěze již ve středu 20. března. Do Síně slávy, která každoročně oceňuje celoživotní přínos v oboru, letos vstoupí Jiří Šalamoun – výtvarník, grafik, ilustrátor a autor nejen pro děti nezapomenutelného...

Jiří Šalamoun vstoupí do Síně slávy českého designu

14.března » Rádio Praha
Do Síně slávy českého designu vstoupí výtvarník Jiří Šalamoun. Tuto poctu mu udělí organizátoři cen Czech Grand Design, jejichž letošní laureáti budou vyhlášeni 20. března. Uvedením do Síně slávy se oceňuje celoživotní přínos v oboru, a Šalamoun s...

Výstava Předjaří v empírovém skleníku: Tady kvete jaro

3.března » Ahaonline.cz
Sen o slunečném víkendu se rozplynul. Pošmourné deštivé dny si můžete »prohřát« třeba výstavou Předjaří na Pražském hradě. Expozice v empírovém skleníku představuje květiny a umělecké exponáty připomínající 30 let od sametové revoluce.

Ve Slaném je největší sbírka slánek na světě, vešla se do infocentra

2.března » iRegiony Impuls
Kulaté, hranaté, šišaté, porcelánové, skleněné nebo dřevěné. Stovky solniček jsou k vidění v Informačním centru Pod Velvarskou branou ve Slaném. Do největší slánky se vejde až 40 kilo soli. Sbírku založila Zoja Kučerová.

Ve Slaném je největší sbírka slánek na světě, vešla se do infocentra

2.března » iDNES.cz
Kulaté, hranaté, šišaté, porcelánové, skleněné nebo dřevěné. Stovky solniček jsou k vidění v Informačním centru Pod Velvarskou branou ve Slaném. Do největší slánky se vejde až 40 kilo soli. Sbírku založila Zoja Kučerová. Další články k tématu: Nej...

Horníkův sen o křehkém porcelánu. Norbert Kostřica už téměř dvacet let zhmotňuje vize světově proslulých designérů

1.března » ego!
Rodinná firma Novito vytvořila většinu porcelánových předmětů Bořka Šípka nebo pracovala pro firmu Louis Vuitton. Aby ji mohl Norbert Kostřica v roce 1990 založit, opustil ze dne na den místo ve vedení štětínské papírny.

CROSS THE LINE/ České sklo v Izraeli

6.února » Rádio Praha
Skleněné originály zapůjčené exkluzivně pro tuto akci od patnácti sklářských firem z České a Slovenské republiky představuje výstava v Českém domě v Jeruzalémě, která potrvá do konce února.

Tato informační stránka o Bořek Šípek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bořek Šípek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes