Nikola Skondrojani

Vztahuje se k

Gránský, Holišová nebo Poullain. Známé tváře řekly ne rakovině na charitativním koncertě

4.června » Seznam Zprávy
David Gránský, Chantal Poullain nebo Hana Holišová. Ti všichni podpořili první ročník charitativního koncertu Hvězdy Andělům. Svým vystoupením pomohli rodinám a hlavně pacientům, kteří se perou se zákeřnou rakovinou.

Pacienti s rakovinou řeší nejen léčbu, už rok jim pomáhá speciální poradna

12.dubna » iDNES.cz
Onemocnět rakovinou znamená nejen řešit postup léčby, ale většinou se brzy přidávají i další problémy. Má člověk o nemoci říct rodině? Dětem? Jak se s ní vyrovnat? Individuální konzultace i praktické rady zprostředkovává pacientům a jejich blízkým...

Hvězda muzikálu Dracula: Rakovina ji připravila o obě prsa! A nehýbe levou rukou!

22.dubna » Blesk.cz
Porazila rakovinu prsu, přesto skončila v invalidním důchodu. Muzikálová tanečnice Nikola Skondrojani (39) si před pěti lety nahmatala bulku. Začal kolotoč chemoterapií, odstranění prsu, posléze všech ženských reprodukčních orgánů a nakonec jí ode...

Hvězdě muzikálu Drákula vzala rakovina obě ňadra! Už nemůžu pracovat!

22.dubna » Biják.cz
Tanečnice Nikola Skondrojani, která tančila v legendárním muzikálu Drákula postavu červené krvinky, v rámci kampaně za prevenci rakoviny prsu promluvila o své zkušenosti s krutou nemocí, která jí vzala oba prsy!

Tato informační stránka o Nikola Skondrojani zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Skondrojani" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes