Václav Škopek

Vztahuje se k

Na jihu Čech je 18 mostů ve špatném stavu, ale řidiče to neomezuje

9.března » iRegiony Impuls
V celém Česku je v havarijním stavu necelá stovka mostů, žádný však v Jihočeském kraji. Ve velmi špatném stavu je jich 18 a ve špatném 160, což je zhruba 15 procent z celkového počtu mostů ve vlastnictví kraje.

Na jihu Čech je 18 mostů ve špatném stavu, ale řidiče to neomezuje

9.března » iDNES.cz
V celém Česku je v havarijním stavu necelá stovka mostů, žádný však v Jihočeském kraji. Ve velmi špatném stavu je jich 18 a ve špatném 160, což je zhruba 15 procent z celkového počtu mostů ve vlastnictví kraje. Další články k tématu: Mosty na spad...

Vzpomínky na druhou světovou válku v Jihočeském muzeu

České Budějovice - Krátkodobá ale o to zajímavější výstava "Vzpomínky na druhou světovou válku" je pořádána pro veřejnost za účelem vyobrazení života v období druhé světové války v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích.

Vašek Skopek: „Mlácení palicí do žhavého železa je obrovská relaxace"

Ostrava - Už od mala byl velkým milovníkem přírody a dobrodružných románů E. T. Setona nebo J. Londona. "Základem pro pobyt v přírodě je dobrý nůž. Toužil jsem po pořádné kudle, rybička mi přestala stačit," říká jedenatřicetiletý Vašek Skopek. A t...

Tato informační stránka o Václav Škopek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Škopek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes