Pavel Škramlík

Vztahuje se k

Bezpečnost chodců zvýší nový ostrůvek na přechodu Pod Lajsníkem

20.července » Mostecký deník
Most - V ulici Pod Lajsníkem v Mostě mají chodci k dispozici nový ostrůvek, který má zvýšit jejich bezpečnost. Výstavba byla součástí dopravních úprav šesti městských přechodů, která zahrnovala i nové osvětlení „zeber“.

Do rokáče Vinohrady Most dorazí punk-rock až z Kanady

11.července » Mostecký deník
Most - Pátek 13. července bude v mosteckém Rokáči Vinohrady patřit vystoupení kanadské punk-rockové kapely Boids. Podpoří je formace Moustache in Garage, Sorry Holka a Baty von Janof.

FOTO: Skřítci, krásné paní i strašidla. V Blatně tvoří sochy podle legend

6.července » Mostecký deník
Blatno - Plné ruce práce, dlát, sekerek a brusných papírů mají od začátku týdne umělci v obci Blatno. Pod širým nebem tu tvoří na sochařském sympoziu.

To je, panečku, úroda! Stovky hříbků z Krušných hor skončí v octu a omáčce

5.července » Mostecký deník
Krušné hory - Stále si myslíte, že nerostou? Pohled na plný stůl hříbků jednoznačně vyvrací všechny pohybnosti o nehoubovém roku.

FOTO: Dobrý list komory v Mostě poprvé převzali také tovaryšové

28.června » Mostecký deník
Most - Okresní hospodářská komora v Mostě ve středu 27. června už pošestnácté rozdávala Dobrý list komory. Jde o ocenění, které za odborné znalosti a dovednosti uděluje zejména absolventům středních škol.

V litvínovském zámku zahájili výstavu Kulový blesk

27.června » Mostecký deník
Litvínov - Město Litvínov, studenti a absolventi Akademie výtvarných umění v Praze připravili výstavu s názvem Kulový blesk, která bude k vidění od středy 27. června do 29. září v litvínovském zámku Valdštejnů.

Další zóny bez doplatků na bydlení v Mostě nebudou. Rozšíření neprošlo

27.června » Mostecký deník
Most – Ve městě zůstává šest bezdoplatkových zón. Část opozice s návrhem na jejich rozšíření na všechny paneláky neuspěla.

Mariánské Radčice v sobotu opět hostí Fesťáček v Ráči

22.června » Mostecký deník
Mariánské Radčice - Tradiční hudební Festáček v Ráči se uskuteční v sobotu 23. června. Opět to bude v zahradě kostela Panny Marie Bolestné v Mariánských Radčicích.

Tato informační stránka o Pavel Škramlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Škramlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes