15
new stories - click to show

Milan Šlejtr

Related to

Autobusovou dopravu na Lounsku zajistí od února krajský dopravce

13.January » Seznam Zprávy
Dopravní společnost Ústeckého kraje (DSÚK) bude od února zajišťovat autobusovou dopravu v oblasti Žatce a Podbořan na Lounsku. Zatím vlastní 71 autobusů, další si pronajímá.

Ústecký kraj má další stopku na nákup autobusů, nesmí koupit vozy od Zlineru

9.November » Zdopravy.cz
Spor o nákup autobusů trvá už téměř dva roky. Poslední verdikt soudu pro krajského dopravce znamená nutnost si dál pronajímat autobusy namísto jejich koupě.

DSÚK si pronajme další autobusy, vyhlášený tendr na nákup vlastních ještě není uzavřen

8.July » BUSportál
Výběrové řízení na nákup až 90 autobusů není z důvodu změn v zadávací dokumentaci vyhodnoceno. Pro nově obsluhované oblasti od roku 2021 dopravce vozidla potřebuje, proto volí v předstihu náhradní řešení.

ÚOHS uložil pokutu ve výši osmnácti milionů korun ústeckému dopravci

4.May » iDNES.cz
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže uložil Dopravní společnosti Ústeckého kraje pokutu ve výši osmnácti milionů korun za chyby při nákupu autobusů. Rozhodnutí zatím není pravomocné, lze proti němu podat rozklad. Úřad o tom v pondělí informoval v ...

Ústecký kraj vyhlásil nový tendr na autobusy

30.March » BUSportál
Rámcová dohoda na devadesát dieselových autobusů počítá s předpokládanou hodnotou zakázky 477 milionů korun. Nabídky očekává začátkem května.

Ústecký kraj opět shání 90 autobusů za půl miliardy, oproti původní smlouvě počítá s nižší cenou

30.March » Zdopravy.cz
Dopravní společnost Ústeckého kraje (DSÚK) vypsala znovu soutěž na dodávku 90 nízkopodlažních autobusů, na které přitom už má smlouvu se společností Zliner. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže ale smlouvy zrušil. DSÚK se domáhá u soudu zrušení pl...

Ústecký kraj shání autobusy na plyn, další vozy si musí jeho dopravce pronajmout

9.February » Zdopravy.cz
Dvě zakázky na nákup celkem až 40 autobusů na stlačený zemní plyn vypsala Dopravní společnost Ústeckého kraje. Příspěvková organizace Ústeckého kraje je chce nasadit hlavně v provozu na Ústecku a Děčínsku. Podle informací ve věstníku veřejných zak...

DSÚK vyhlásila nové tendry na autobusy

5.February » BUSportál
Předmětem dvou veřejných zakázek je uzavření rámcových dohod na 4 roky na dodávku čtyřiceti částečně nízkopodlažních autobusů na CNG.

Od nového roku v Ústeckém kraji proběhnou další změny v zajišťování dopravní obslužnosti

20.December » BUSportál
Dopravní společnost Ústeckého kraje přebírá provoz v dalších oblastech. Celkově jich bude osm. Z kraje odchází ČSAD Slaný, pro cestující se nic nemění. Vozidla pro provoz by měla být zajištěna.

Scania se ohradila proti zrušení smlouvy na autobusy pro DSÚK

23.April » vz24.cz
Brno - Výrobce autobusů Scania se ohradil proti rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), kterým úřad zakázal Dopravní společnosti Ústeckého kraje (DSÚK) nákup 161 autobusů za více než miliardu korun od firem Scania a Zliner. V tisk...
Josef Matějka - Jednatel a majitel společnosti Czech Computer

Tato informační stránka o Milan Šlejtr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Šlejtr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes