15
new stories - click to show

Dano Šoltis

Related to

Slyšte, lidé! – České jazzové novinky 2022

11.December » Rádio Proglas
V tomto vydání pořadu Slyšte, lidé! si připomeneme některé zajímavé nahrávky českých jazzových hudebníků z roku 2022. Můžete se těšit například na ukázky z nových alb Jaromíra Honzáka, Nikol Bókové, Davida Dorůžky, skupiny Vertigo nebo Dana Bárty. P…

Co dělat v Mostě? Tady je 13 tipů na zábavu, kterou můžete prožít do konce týdne

1.November » e-mostecko.cz
Most - Co dělat v Mostě do konce týdne? Přinášíme výběr z tipů mosteckého informačního a turistického centra. Je libo zajít fandit na hokej, podívat se do divadla, poslechnout si muziku či tvořit? Mostečtí lvi - HC Příbram 2. 11. 2022 18:00, A-BENET…

Legendární minus123minut vystoupí v mosteckém Rokáči Vinohrady

31.October » e-mostecko.cz
Most - Mostecký hudební spolek vás zve do Rokáče Vinohrady na výjimečný koncert. V pátek 4. listopadu večer zde vystoupí kapela MINUS123MINUT. MINUS123MINUT je česká hudební skupina, která ve své hudbě propojuje více žánrů, zejména ovšem jazz, blues…

Vertigo s albem Nic v Nočním bdění

8.October » Rádio Proglas
Nové album s názvem Nic vydala jazzová skupina Vertigo. Předsatvíme si je v sobotu 8. října 2022 po půlnoci v pořadu Noční bdění.

Dano Šoltis 40 – Narozeninový koncert!

17.May » Informuji.cz
Narozeninový koncert významného slovenského bubeníka Dano Šoltise,... | Praha 5 - (2022-06-03 22:00:00 - 2022-06-03 00:00:00)

Ve vinárně chrudimského Muzea koncertuje Charette & Štveráček & Šoltis trio

11.October » novinychrudim
V úterý 12. října v 19 hodin vystoupí ve vinárně Muzea supertrio ve složení Brian Charette, Ondřej Štveráček a Dano Šoltis. Jeden z nejlepších varhaníků v New Yorku Brian Charette řadu let spolupracoval s Lacem Deczim. Skvělý saxofonista Ondřej Štve…

Koncert projektu Jazz v Kostce

5.October » Kyjov
Mezinárodní trio Brian Charette, Dano Šoltis, Ondřej Štveráček sice vychází z jazzu, ale využívá ve střídmé míře i postupy z elektronické hudby.

Jazz Goes To Town kráčí do zářné budoucnosti

3.October » ČRo
Světový jazz napochoduje do Hradce Králové a na 27. ročník Jazz Goes to Town v termínu od 12. do 16. října. Program festivalu se ponese v duchu hesla „krásné, velké, nové, zářící“.

Atmosféra šumavské vesničky. Poslouchejte Festival Dobršská brána 2021 s Dano Šoltisem a Anne Paceo

1.October » ČRo 3 Vltava
Přinášíme dva koncerty ze srpnového hudebního festivalu Dobršská brána. Slavná Francouzka Anne Paceo a Čechoslovák Dano Šoltis hráli v kouzelné pošumavské vesničce Dobrš.

10 + 1 = Dano Šoltis

31.July » Full Moon Zine
Dana Šoltise můžete vidět na našem oblíbeném festivalu Dobršská brána, na němž vystoupí ve slovensko-polském projektu MaBaSo.

Jan Uvira: klávesák z Decziho líhně v poslechovém testu

26.March » ČRo
Decziho koncertní kolega a osobitý hráč na klávesové nástroje: Jana Uviru jsme otestovali v dalším díle pořadu Tak to slyším já.

Letní vokální inspiromat

20.July » Full Moon Zine
Lenka Dusilová, Dano Šoltis, Alice Bauer a mnozí další. Spolek Hlasohled přiváží do Slavonic špičkové lektory.

Tato informační stránka o Dano Šoltis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dano Šoltis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes