15
new stories - click to show

Aleš Stejskal

Related to

Autobusové jízdné v zóně Ostrava XXL poskočilo o pět korun, krátkodobá jízdenka hlásí návrat

14.December » Bohumín
Od 10. prosince platí v regionu nové jízdní řády. V tarifní autobusové oblasti OSTRAVA XXL došlo k úpravám cen, cena nejvíc frekventované jízdenky poskočila o 5 korun.

Od neděle 10. prosince platí v Moravskoslezském kraji nový jízdní řád, bus zóna Ostrava XXL zdraží

10.December » Kurzy.cz
Nové jízdní řády od 10. prosince a novinky, zejména na železnici. Rozsah regionální dopravy zůstává stejný, uvedl Moravskoslezský kraj. V tarifní autobusové oblasti OSTRAVA XXL dochází k úpravám cen.

Od neděle 10. prosince platí v kraji nový jízdní řád, bus zóna Ostrava XXL zdraží

10.December » Bohumín
Nové jízdní řády od 10. prosince a novinky, zejména na železnici. Rozsah regionální dopravy zůstává stejný, uvedl Moravskoslezský kraj. V tarifní autobusové oblasti OSTRAVA XXL dochází k úpravám cen.

Začínají platit nové jízdní řády, mění se také některé tarify

10.December » ČRo Ostrava
Jiné časy odjezdů, posílené linky nebo nové vlakové soupravy. Ale také změny v některých tarifech. Například ve vlacích už nebudou platit předplatní jízdenky Českých drah.

Tarify krajského systému ODIS budou nově platit i v dálkových vlacích

7.December » ČRo Ostrava
Za cestu vlakem budou lidé v Moravskoslezském kraji prioritně platit podle tarifu krajského dopravního systému ODIS. Změna platí od 10. prosince.

Ve vlacích končí slevy Českých drah, In Karty v kraji nepůjde použít

6.December » iRegiony Impuls
S využíváním většiny takzvaných In Karet Českých drah se budou muset od neděle rozloučit lidé cestující ve vlacích na území Moravskoslezského kraje. Slevové karty státního železničního přepravce na území regionu, s jedinou výjimkou, končí.

Teenageři jako řidiči velkých kamionů? Nesmysl, míní zkušení dopravní experti

19.October » Metro
Usednou za volanty nákladních automobilů a autobusů náctiletí? Změny v předpisech by to umožňovaly. Odborníci jsou minimálně v rozpacích.

Usednou za volanty nákladních automobilů a autobusů náctiletí? Ohrozí to bezpečnost, upozorňují odborníci

29.September » STATISTICKY[cz]
Jako profesionální řidiči kamionů a autobusů by se nově mohli živit i teenageři. Snížení věkového limitu pro získání oprávnění na tato vozidla se projednává na celoevropské úrovni. Před změnou, po níž volá část dopravců, však varují dopravní experti…

Řídit kolosy nelze bez zkušeností !

27.September » Motor-Max.cz
Warning : Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/320768/virtual/www/wp-content/themes/engage-mag/candidthemes/functions/hook-misc.php on line 123 Teenageři za volanty nákladních automobilů a autobusů? Odborníci var…

Za volant autobusů a náklaďáků už od 18 let? Odborníci varují, že mladí by mohli ohrozit bezpečnost

26.September » auto-mania.cz
Nově by se jako profesionální řidiči kamionů a autobusů mohli živit i teenageři. Snížení věkového limitu pro získání oprávnění na tato vozidla se projednává na celoevropské úrovni. Před změnou, po níž volá část dopravců, však varují dopravní experti…

Dlouhý stůl, místo židlí trámy, kamna a okna do medvědího příkopu, to bylo vězení na Krumlově

V dnešním Vltavín se projdeme historickým Českým Krumlovem. Redaktor Zdeněk Zajíček připravil výběr dalších archívních rozhlasových nahrávek.

Své vlastní divadlo měl nejen krumlovský zámek, ale i hlubocký

Divadlo v Krumlově bývá spojováno především s otáčivým hledištěm. Znalci historie vědí, že na zámku existuje i barokní divadlo s původním pohyblivým systémem výměny kulis.

Tato informační stránka o Aleš Stejskal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Stejskal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes