15
new stories - click to show

Miroslav Středa

Related to

Anton Pavlovič Čechov: Doma

16.October » ČRo 3 Vltava
Povídka klasika ruské literatury v překladu Jaroslava Huláka. Účinkuje Miroslav Středa. V roce 1996 natočila režisérka Hana Kofránková.

Bohdanečtí rybáři za účasti publika vylovili největší rybník

29.October » iDNES.cz
Bohdanečtí rybáři včera lovili svůj největší stohektarový rybník. Lidé si mohli koupit nejoblíbenějšího kapra, ale i amura či candáta. Louka za benzinkou se už dopoledne proměnila ve velkou labužnickou party. Další články k tématu: Svitavský rybní...

Bohdanečtí rybáři za účasti publika vylovili největší rybník

29.October » iRegiony Impuls
Bohdanečtí rybáři včera lovili svůj největší stohektarový rybník. Lidé si mohli koupit nejoblíbenějšího kapra, ale i amura či candáta. Louka za benzinkou se už dopoledne proměnila ve velkou labužnickou party.

Maminka ze Zlatých úhořů Hozová oslavila 75 let: Kam se poděla?!

9.July » Aha!
Sešla z očí, ale ne z mysli. Slávka Hozová (75) si zahrála několik nezapomenutelných filmových rolí. Byla maminkou ve filmu Zlatí úhoři i manželkou profesora Ječmena v podání Josefa Somra (85) v komedii Jak básníkům chutná život. Pak se ale k here...
Milena Steinmasslová - Česká herečka
Gabriela Vránová - Česká herečka

Tato informační stránka o Miroslav Středa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Středa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes