15
new stories - click to show

Milan Neděla

Related to

Jů a Hele slaví 40 let! Cenzura kvůli Palachovi

5.January » Aha!
Dnešní rodiče si bez nich nedokázali představit žádné nedělní ráno. Zelené Jů a žluté Hele nás svou rozpustilostí i přátelstvím těšili od prvního vysílání Studia Kamarád. A to už před čtyřiceti lety.

Studio Kamarád slaví 40: Jů a Hele pro eXtra.cz promluvili o kažení dětí, zákazu i cenzuře

4.January » eXtra.cz
Je to přesně čtyřicet let od chvíle, kdy se na obrazovkách Československé televize poprvé objevil víkendový dětský pořad Studio Kamarád, v němž za pomocí loutkoherců ožili roztomilí chlupáči Jů a Hele. Jak jejich představitelé pro naši redakci vzp...

Ivan Klíma: Hromobití. Výmluvná satira komunistického režimu s výbornými herci

17.November » ČRo 3 Vltava
Rekreace socialistických pracovníků v ozdravovně Předvoj není žádná „dovolená s Andělem“. Tím spíše, když je potřeba ochránit objekt před nekalými povětrnostními živly.

40 let v jedné roli: Zkazili jsme několik generací děti, smějí se Lábus s Jirákem

3.September » Expres.cz
Když před čtyřiceti lety začalo vysílání Studia kamarád, málokdo by tehdy hádal, že se bude natáčet tak dlouho. A to ani protagonisté Jů a Hele, přesněji Jiří Lábus a Ota Jirák, kteří jim propůjčili své hlasy. Ti tak nyní jednohlasně tvrdí, že zka...
Ota Jirák - Český herec
Milena Steinmasslová - Česká herečka
Felix Holzmann - Český komik

Tato informační stránka o Milan Neděla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Neděla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes