15
new stories - click to show

Jaroslav Kuneš

Related to

František Langer: Hajdarábád, letecká pošta

7.May » ČRo 3 Vltava
Z cyklu Filatelistických povídek pro rozhlas upravil Petr Veselý. Účinkují Vladimír Krátký, Jiří Valůšek a Jaroslav Kuneš. Režie Lukáš Kopecký. Natočeno v Brně v r. 2014.

Filatelistické povídky Františka Langera. Půvabné příběhy o poštovních známkách a jejich sběratelích

3.May » ČRo
Pět neobyčejně nápaditých povídek českého spisovatele a dramatika o tom, jak nenápadný bankovní úředníček Král tahá ze své filatelistické pracovny za nitky světa.

10 nejkrásnějších žen StarDance: Které krásky ovládly soutěž?

25.April » eXtra.cz
Které ženy ve StarDance platily za erotické symboly soutěže? Na kráse a eleganci je soutěž postavená, které ženy však zaujaly nejvíc? Podívejte se na přehlídku 10 šik žen v drahých tanečních róbách.

Český Honza. Veselá pohádka o kouzelných houslích, drakovi a čertech

4.September » Radio Junior
Honza se vydal do světa, aby unikl vojně. Na své cestě získá od dvou popletených čertů kouzelné housle a potká se i s drakem. Co ještě zažije?

Miloš Kopecký, národem milovaný herec, který přežil nacistický pracovní tábor i

17.August » ČRo Region
Dramatický životní příběh bonvivána, elegána a hlavně skvělého herce Miloše Kopeckého. Účinkují Jaroslav Kuneš, Aranka Lapešová a Zdeněk Junák.

Na břehu Černého moře: Bulharské lidové pohádky

14.August » ČRo 2 - Praha
Lidová moudrost těchto příběhů je univerzální. Barva lehce exotická. A proto snad i zajímavá v prostředí tak pohádkářsky bohatém, jako je to naše. Vypráví Jaroslav Kuneš.

Muži jsou k nám často dovlečeni, ale pak je to víc chytne, líčí tanečníci

8.February » iRegiony Impuls
Na parketu jim to ladí tak, že se na ně většina laiků dívá s otevřenou pusou. Není divu, brněnští tanečníci Jana Šigutová a Vilém Pařík patří k české špičce. Na prestižní taneční soutěži v anglickém Blackpoolu byli nejlepším českým párem.

Tato informační stránka o Jaroslav Kuneš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Kuneš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes